הפועל נוף הגליל נמצאת עכשיו בשלב המכריע בהתמודדות שלה על מקום בפלייאוף העליון. הדרך להשגת המטרה עוברת דרך ניצחון מחר (שישי) בחוץ על הפועל פתח תקוה.
רועי כהן. צילום: שרון צוררועי כהן. צילום: שרון צור
רועי כהן. צילום: שרון צור
(רועי כהן. צילום: שרון צור)
המנהל המקצועי רועי כהן, שבנה סגל שחקנים שאמור היה להיות בשלב הזה של העונה בין מקומות 1-5, מקווה שלמרות העליות והירידות ביכולת של הקבוצה לאורך העונה היא לבסוף תשיג את המטרה. בגלל זה הוא גם התעקש לחזק את הקבוצה בחלון העברות על מנת להעניק למאמן איתי מרדכי את כל הכלים המקצועיים להשגת המטרה.
אחרי האימון אתמול (רביעי) התקיימה ישיבה של הצוות המקצועי, ישיבה שגרתית למדי. אך ממנה יצא מסר אחד - אין מצב כזה שהקבוצה לא משיגה מקום בפלייאוף העליון.
המנהל המקצועי כהן סימן יעד נקודות שהמאמן איתי מרדכי צריך להשיג - 42 נקודות. להערכתו של המנהל המקצועי 42 נקודות, ככל הנראה, יספיקו להתברג בפלייאוף העליון.
היום השלימה הקבוצה את ההכנה למשחק נגד פתח תקווה. המאמן איתי מרדכי צפוי לפתוח עם אותו הרכב שפתח במשחק הניצחון על בית"ר תל אביב/בת ים בתוצאה 0:5. גם המערך לא אמור להשתנות.
ההרכב המסתמן: שגיא מלול, ליעד אלמליח, לב כהן, קובי מור, אחמד קסום, פדרו פטארצי, רועי שוקרני, ים כהן, מחמוד ג'אבר, יובל אבידור ודייויד בוסין.