הדרמה של סוף חלון העברות: הפועל עפולה עשתה בשעות האחרונות מאמצים גדולים כדי להחתים שחקן אחד נוסף שייחזק את הסגל לקראת המשך המאבקים נגד הירידה לליגה א'.
שלומי דורה (צילום: שרון צור)שלומי דורה (צילום: שרון צור)
שלומי דורה (צילום: שרון צור)
(שלומי דורה (צילום: שרון צור))
תחילה עפולה פנתה לחלוץ נוף הגליל יובל אבידור והציעה לו להצטרף, אך אבידור סרב להצעה. לאחר מכן החליטו בקבוצה לנסות להביא את הקשר האחורי עדי קונסטנטינוס, שמשחק העונה בהפועל אשקלון. אך בהחלטה של רגע הוחלט לבסוף לנסות להביא את הקשר האחורי של הפועל כפר סבא לירוי צעירי.
האיש שמנהל את עפולה היום תומר רחמים העניק לצעירי הצעה נדיבה מאוד, כך טענו בקבוצה, אך עשר דקות לפני סיום מועד העברות, כשכל הפרטים כבר מסוכמים ונשאר רק לחתום, השחקן החליט לבסוף להישאר בכפר סבא.
"עשינו את הכול. רצינו להביא לשלומי דורה את השחקנים שהוא רצה. חבל, אבל עם מה שיש נמצא למלחמה ונעשה הכול כדי להשאיר את הקבוצה בליגה", אמרו הערב בעפולה.
החלוץ דודו ביטון יסיים את העונה בעפולה. הבוקר הוא קיבל הצעה מהפועל אשקלון, אך לאחר שהגיע איתה לסיכום המפרק של אשקלון לא אישר את החוזה. לפיכך, הוא יעמוד לרשות דורה וינסה לסייע לקבוצה להישאר בליגה.
הפועל איכסל מליגה א' התעניינה בקשר האחורי אוהד חזוט אך הוא סרב להצעה. הקבוצה לבסוף לא החתימה את המגן השמאלי המקומי סהר בן מנשה ולפיכך הוא לא ישחק בקבוצה העונה. בן מנשה יכול לשחק העונה בליגה א', אם ירצה בכך. בן מנשה היה יכול לסייע מאוד לקבוצה במאבקים שלה, אך בקבוצה טענו כי לא היה עבורו תקציב.