הפועל נוף הגליל ספגה היום (שישי) אחר הצהריים תבוסה משפילה לעירוני ראשל"צ בתוצאה 1:5. ההפסד הימם את המועדון ושלח את כל מי שהיה חלק מה'ביזיון בראשון לציון' לחשבון נפש.
נוף הגליל הגיעה למשחק עם שלושה ניצחונות ליגה רצופים וזה למעשה היה ההפסד הראשון של הקבוצה בסיבוב השני. מיותר לציין שאם הקבוצה היתה מנצחת היא היתה מטפסת גבוה במעלה הטבלה ואך הופכת בעת הזו לכזו שיכולה לאיים על המקום השני, ממנו עולים לליגת העל.
צילום: שרון צורצילום: שרון צור
צילום: שרון צור
(צילום: שרון צור)
מאמן הקבוצה איתי מרדכי שוב עשה שינויים דרמטיים בהרכב וגם במערך. זאת אחרי שמספר משחקים שמר על הרכב פחות או יותר קבוע ועל אותו מערך. השאלות העיקריות שעולות מהמשחק הזה, שעליהן המאמן צריך לתת הסברים הם: מדוע הקבוצה עלתה עם חלוץ אחד? למה הרון שפסה פתח בהרכב? מדוע הקשר רועי שוקרני הוסט ממרכז הקישור לצד ימין? למה עידן גולן לא פתח בהרכב בעוד יובל אבידור מורחק? איך יכול להיות שחלוץ ראשל"צ כבש ארבעה שערים עם הראש? איך האחראי על מצבים נייחים בהגנה נתן ליצחק לחגוג ככה?.
אירועי המשחק הזה לרבות ההפסד המביש לא יעברו לסדר היום במועדון. ההערכה היא כי לאור התבוסה ישוחררו במהלך השבוע הבא שני שחקנים לפחות - (בלי קשר לבלם אופק פישלר שעובר מחר להפועל חיפה).
בתוך כך, כיצד יגיבו ראשי המועדון ל'ביזיון בראשון לציון': מה המנכ"ל גיל ברעם יעשה? איך יעכל את זה היו"ר רוני ליקוורניק? ולאיזו מסקנה מקצועית יגיע המנהל המקצועי רועי כהן?.
"ההפסד הזה יכול לגרום לבלגאן", אמר גורם בקבוצה, "איזו בושה זה לקבל ארבעה שערים בראש".