הפועל נוף הגליל השיגה ביום שישי האחרון ניצחון שלישי ברציפות שהביא עמו חגיגה ושמחה גדולה, אך מאחורי הקלעים לא רגוע בכלל. בין המנהל המקצועי רועי כהן למאמן איתי מרדכי נוצרה מתיחות גדולה, שעלולה ליצור משבר מקצועי גדול.
הסיבה למתיחות: שינוי הרכב הקבוצה ממש לפני המשחק נגד מכבי אחי נצרת וזאת מבלי שהמנהל המקצועי כהן עודכן על כך מראש. זאת מאחר ובמהלך השבוע דובר בצוות המקצועי על רענון ההרכב, למרות שני הניצחונות הרצופים. בשל כך, המנהל המקצועי יקיים עם המאמן שיחה וזאת במטרה לחדד את מערכת היחסים ביניהם ולהביא לסוף המשבר.
צילום: שרון צורצילום: שרון צור
צילום: שרון צור
(צילום: שרון צור)
חשוב לציין, כי כהן עמד לצידו של מרדכי בתחילת העונה הלא טובה של הקבוצה ועשה הכל כדי שהקבוצה תעלה על מסלול הניצחונות.
ההרכב שפתח נגד אחי נצרת היה אמור לכלול שני שינויים ולא שינוי אחד. ים כהן ויובל אבידור חוזרים להרכב, אך בפועל החליט המאמן להחזיר להרכב רק את אבידור. החלטה שבתום המחצית הראשונה התבררה כטעות. מרדכי מיהר לתקן את הטעות והכניס את כהן במקומו של מחמוד ג'אבר (לא הציג משחק טוב). כהן נכנס עם הרבה עוצמה וחולל שינוי דרמטי במשחק לטובת נוף הגליל והיה בורג מרכזי בניצחון עם שער ניצחון בפנדל. די ברור שאחרי שכהן הציג מחצית שנייה כזו הוא יחזור להרכב.
ודבר נוסף, ים כהן הוא העונה במעמד של שחקן מוביל/בכיר כמו גיא דיין, יובל אבידור, תומר סויסה, אופק פישלר, שגיא מלול, ליעד אלמליח, פדרו פטארצי ורועי 'הסביבון' שוקרני.
החלוץ עידן גולן התאכזב מאוד מהדקות המעטות שקיבל נגד מכבי אחי נצרת. גולן הודח מההרכב למרות שכבש שער ובישל שער. מבחינת הצוות המקצועי הוא לא שחקן הרכב קבוע כמו שהפכו את גיא דהן, שאכזב במשחק נגד אחי נצרת.