קשר הפועל נוף הגליל רועי שוקרני, שלקח פיקוד על הקבוצה מאז גיא דיין נפצע, הוא שחקן המפתח של הקבוצה במשחקים האחרונים, מאז חזר לשחק בעמדה הטבעית שלו במרכז הקישור. שוקרני הוא שחקן המפתח גם במשחק מחר נגד מכבי אחי נצרת. עד שגיא דיין יחזור מפציעה הקבוצה על הגב שלו.
רועי שוקרני. חיזוק מהאוהדים (צילום: שרון צור)רועי שוקרני. חיזוק מהאוהדים (צילום: שרון צור)
רועי שוקרני. חיזוק מהאוהדים (צילום: שרון צור)
(רועי שוקרני. חיזוק מהאוהדים (צילום: שרון צור))
לשוקרני, שחקן מעל הליגה הזו, יש יכולות ואיכויות ברמה הגבוהה ביותר ושחקנים בקבוצה מודים כי הצבתו במרכז הקישור היתה ההחלטה הנכונה ביותר של הצוות המקצועי. "כמה טוב ששוקרני משחק במרכז הקישור", אמר אחד השחקנים, "זה איזן את כל הקבוצה".
הקבוצה צפויה לשחק מחר נגד מכבי אחי נצרת שוב עם מערך של שלושה בלמים, שיטה שאותה הנחיל בקבוצה המאמן ירון הוכנבוים. זו שיטה שהמנהל המקצועי רועי כהן והמנכ"ל גיל ברעם אוהבים מאוד.
אופק פישלר. מרוצים ממנו (צילום: שרון צור)אופק פישלר. מרוצים ממנו (צילום: שרון צור)
אופק פישלר. מרוצים ממנו (צילום: שרון צור)
(אופק פישלר. מרוצים ממנו (צילום: שרון צור))
האם בלם הקבוצה אופק פישלר יחזור בימים הקרובים להפועל חיפה? דיווחים מהכרמל מספרים כי בחיפה, הקבוצה ממנה הושאל פישלר לנוף הגליל, שוקלים להחזיר אותו לשורותיה בגלל ריבוי פציעות בסגל. פישלר מציג עד עכשיו עונה טובה והוא אחד השחקנים היציבים בנוף הגליל. הצוות המקצועי מעריך אותו מאוד והוא זוכה למחמאות גם מחבריו לחדר ההלבשה. האם יעזוב? ימים יגידו.