הפועל נוף הגליל ניצחה אחר הצהריים את הפועל עכו בתוצאה 1:2. הקבוצה ניצחה בצדק - היתה טובה יותר ושלטה במשחק. ובכל זאת היא ניצחה לבסוף עם הרבה מזל ובעיקר בזכות הקשר האחורי ים כהן, שבישל את שער הניצחון - שהיה שער עצמי של שחקן עכו, איתן רצון. את השער הראשון כבש הבלם ליעד אלמליח.
ליעד אלמליח (צילום: שרון צור)ליעד אלמליח (צילום: שרון צור)
ליעד אלמליח (צילום: שרון צור)
(ליעד אלמליח (צילום: שרון צור))
תובנה 1: למרות הניצחונות חסרונו של הקשר גיא דיין ממשיך לבלוט.
תובנה 2: החלק הקדמי לא שקט ורגוע. כל מי שמגיע להזדמנויות מחמיץ. תופעה שחוזרת על עצמה. זו גם הסיבה העיקרית שהמנהל המקצועי רועי כהן מחפש חלוץ (אחד המועמדים הוא בן מיזן מהפועל כפר סבא).
תובנה 3: כמה טוב שיש את עוזר המאמן מנו הרוניאן (מי שצריך לאמן את הקבוצה בעונה הבאה וכל הכבוד למנכ"ל גיל ברעם ולמנהל המקצועי רועי כהן שמטפחים אותו), שאחראי על המצבים הנייחים בהתקפה. משחק שני ברציפות שהקבוצה כובשת ממצב נייח.
רועי שוקרני (צילום: שרון צור)רועי שוקרני (צילום: שרון צור)
רועי שוקרני (צילום: שרון צור)
(רועי שוקרני (צילום: שרון צור))
מצטיין המשחק: האחד והיחיד הקשר רועי שוקרני. חילץ המון כדורים, רץ בלי הפסקה, שמר על הכדור, מסר מדויק ואף הגיע למצב הבקעה והחמיץ. הרכש הכי טוב של הקבוצה העונה.
מחיאות כפיים ל: בוגר מחלקת הנוער עודד צ'וקול. הוא בישל את השער הראשון ובכלל הציג משחק טוב. הוא מביא איכות וגם משקיע במשחק ההגנה. הוא אמנם אוהב יותר מדי את הכדור וגם מאבד המון כדורים, אבל זה בטל בשישים על כל הברקה שלו.
עודד צ'וקולעודד צ'וקול
עודד צ'וקול
(עודד צ'וקול)
אופק פישלראופק פישלר
אופק פישלר
(אופק פישלר)
ראויים לציון: הבלם אופק פישלר, שמעבר לעליונות שהציג בהגנה היתה לו גם פריצה אחת נהדרת ומסירה ליובל אבידור שבעט למשקוף. כמו כן פישלר מנע שער שיוווין של עכו בדקה ה-90. משחק טוב היה גם לבלם ליעד אלמליח.
השורה התחתונה: ניצחון חשוב מאוד של הקבוצה שמשאיר אותה קרובה במאבק על מקום בפלייאוף העליון.
עודד אלקיים (צילום: שרון צור)עודד אלקיים (צילום: שרון צור)
עודד אלקיים (צילום: שרון צור)
(עודד אלקיים (צילום: שרון צור))
חלון העברות בינואר: המגן הימני עודד אלקיים היה בסגל ולא שיחק ונראה כי איבד את מעמדו כשחקן ברוטציה. במיוחד לאור ההחלטה של המועדון להריץ בעמדת המגן הימני את תום סקלובין. מה גם שבשני המשחקים האחרונים, עם המערך שהקבוצה משחקת בו, עודד צ'וקול מתופקד באגף ימין ועושה עבודה טובה. ככל הנראה אלקיים לא ימשיך וזאת כדי לפנות כסף בתקציב לשחקן חיזוק בעמדת הבלם.