הפועל נוף הגליל נערכת למשחק הביתי מחר בעילוט נגד הפועל עכו, יריבה שעל הנייר היא חייבת לנצח. מבחינת הקבוצה מדובר במשחק חשוב מאוד בעת הזו - ניצחון עשוי להקפיץ את החבורה מנוף הגליל כמה מקומות במעלה הטבלה.
בימים האחרונים זוכה המאמן איתי מרדכי להרבה מחמאות על העבודה שלו בקבוצה מצד כלל הגורמים במועדון. לצד ההשקעה המקצועית הוא גם זוכה להערכה על היכולת שלו להתמודד עם הסיטואציה הלא פשוטה - העדר מגרש ביתי. לא כל מאמן היה מתמודד עם הקשיים שהדבר מקפל בתוכם בלי להתלונן כל היום. מרדכי סיגל את עצמו לסיטואציה ולא מציף אותה כתרוץ לתוצאות לא טובות.
צילום: שרון צורצילום: שרון צור
צילום: שרון צור
(צילום: שרון צור)
המאמן שהגיע מחיפה רעב מאוד להצליח העונה ולהוביל את הסגל שעומד לרשותו לצמרת הליגה הלאומית. אם יסיים את העונה בין מקומות 1-5, ויש פוטנציאל לכך, זו תהיה הצלחה גדולה עבורו גם מבחינה אישית וגם מבחינת המועדון. הצלחה שיכולה להעריך את החוזה שלו בקבוצה בעוד שנה.
שוער הקבוצה שגיא מלול, עד עכשיו מצטיין הקבוצה ואחד השחקנים היציבים והטובים העונה בליגה הלאומית, מקבל בונוס מיוחד על כל משחק בו הוא לא סופג. בחודש דצמבר הוא לא ספג בשלושה משחקים. אחרי האימון אתמול הוא הזמין את חבריו לארוחת בוקר. מה שמוכיח שמלול מחובר מאוד למועדון, אוהב את חבריו ופועל לייצר חדר הלבשה מגובש (הוא לא ממש כזה העונה).
ים כהן (צילום: שרון צור)ים כהן (צילום: שרון צור)
ים כהן (צילום: שרון צור)
(ים כהן (צילום: שרון צור))
יובל אבידור (צילום: שרון צור)יובל אבידור (צילום: שרון צור)
יובל אבידור (צילום: שרון צור)
(יובל אבידור (צילום: שרון צור))
שגיא מלול (צילום: שרון צור)שגיא מלול (צילום: שרון צור)
שגיא מלול (צילום: שרון צור)
(שגיא מלול (צילום: שרון צור))
במשחק נגד כפר קאסם ערך המאמן איתי מרדכי מספר שינויים בהרכב. הקבוצה הציגה משחק טוב, קיבלה מחמאות וגם ניצחה. ובכל זאת, בהרכב מחר נגד עכו הקשר האחורי ים כהן צריך לחזור להרכב. נגד כפר קאסם הוחלט לתת לו לנוח אחרי תקופה של מאמץ גדול וזה בסדר גמור, אבל העובדה שהקבוצה ניצחה וגם שיחקה טוב לא צריכה לפגוע במעמדו כשחקן הרכב קבוע. כמו שברור שכשגיא דיין יחלים מהפציעה שלו הוא מיד יחזור להרכב, כך צריך להיות ברור שים כהן אחרי שנח, יחזור להרכב. אותו הדבר לגבי החלוץ יובל אבידור. גם הוא צריך לחזור מחר להרכב הקבוצה.