יו"ר הפועל עפולה עמיר נוי התפטר מתפקידו, ככל הנראה לאחר חילוקי דעות לגבי דרכה המקצועית של הקבוצה.
ראש העיר אבי אלקבץ והיו"ר עמיר נוי. אפס סבלנות (צילום: שרון צור)ראש העיר אבי אלקבץ והיו"ר עמיר נוי. אפס סבלנות (צילום: שרון צור)
ראש העיר אבי אלקבץ והיו"ר עמיר נוי. אפס סבלנות (צילום: שרון צור)
(ראש העיר אבי אלקבץ והיו"ר עמיר נוי. אפס סבלנות (צילום: שרון צור))
בישיבת הנהלת העירייה שהתקיימה הבוקר הודיע ראש העיר אבי אלקבץ כי נוי סיים את תפקידו וכי תמונה ועדה מייעצת לניהול הקבוצה. בועדה ישcו בין היתר מנכ"ל העירייה שלוo שלמה, ראש אגף הספורט שלומי אלבז ואחרים.
מעיריית עפולה נהמסר בתגובה: "עיריית עפולה היא הבעלים היחיד של מועדון הכדורגל הפועל עפולה. בדיוק לפני כשנה התקיימו הבחירות והנהלת העירייה החדשה קיבלה בירושה מועדון בגרעון של 4 מיליון שקלים שאיתו היא תתמודד עוד שנים קדימה. "עם היבחרו מינה ראש העיר הנהלה חדשה לקבוצה שעושה עבודה מצוינת. לצערנו, במישור המקצועי הקבוצה פתחה את העונה בצורה לא טובה ונקלעה למאבקי תחתית. בעקבות מצבה הגיש במהלך הסופ"ש יו"ר הקבוצה עמיר נוי את התפטרותו לראש העיר לאחר המשחק האחרון במטרה לזעזע את המערכת לחיוב ומתוך תקווה לצאת לדרך חדשה. ראש העיר קיבל את ההתפטרות והודה ליו"ר על תרומתו לקבוצה. הבוקר מינה ראש העיר וועדה מייעצת בה יהיו חברים אנשי מקצוע מתחומי הכדורגל, פיננסים ומשפטים ואנשי מקצוע בעירייה שילוו את הקבוצה בהמשך העונה. אנו מאחלים הצלחה להפועל עפולה״.
מעמדו של המאמן עידן בר און לא עלה בישיבה בעירייה.