הפור נפל. בהפועל עפולה הוחלט על זעזוע נוסף בעמדת המאמן ולפיכך, מאמן הקבוצה בחודש וקצת האחרונים עידן בר און ככל הנראה יסיים היום את עבודתו בקבוצה. הסיבה: בר און לא הצליח להביא לשינוי חיובי בתוצאות ותחתיו הקבוצה השיגה נקודה אחת בחמישה משחקים.
ירון הוכנבוים (צילום: שרון צור)ירון הוכנבוים (צילום: שרון צור)
ירון הוכנבוים (צילום: שרון צור)
(ירון הוכנבוים (צילום: שרון צור))
בקבוצה תחילה חשבו כי בר און יודיע על סיום עבודתו בקבוצה בצאת השבת, אך מאחר וזה לא קרה הצפי הוא כי הוא יקבל הודעה על סיום עבודתו במהלך היום. בר און גם הצהיר בשיחה עם אתר 'מיינט העמק' כי אין בכוונתו להתפטר וכי הוא מאמין בקבוצה. יש לציין כי היום אין אימון.
המועמד היחיד להחליף את בר און הוא המאמן הבכיר, המנוסה והמוערך ירון הוכנבוים. האחרון חתום על ההצלחות הגדולות של המועדון בעשור הנוכחי - עלייה מליגה א' לליגה הלאומית, פעמיים פליאוף עליון וחצי גמר גביע המדינה.
לאחר שבר און יקבל הודעה על סיום עבודתו תעשה אליו פנייה רשמית לבוא לאמן את הקבוצה. אם הוכנבוים יסגור היום בעפולה הוא יתאחד עם הצוות המקצועי שעבד איתו בשנתיים האחרונות בהפועל נוף הגליל - מאמן הכושר שרון כץ ומאמן השוערים אריק שמואלי. פרט פיקנטי שצריך לציין - היריבה הבאה של עפולה היא הפועל נוף הגליל.
ראש העיר אבי אלקבץ והיו"ר עמיר נוי במשחק נגד עכו (צילום: שרון צור)ראש העיר אבי אלקבץ והיו"ר עמיר נוי במשחק נגד עכו (צילום: שרון צור)
ראש העיר אבי אלקבץ והיו"ר עמיר נוי במשחק נגד עכו (צילום: שרון צור)
(ראש העיר אבי אלקבץ והיו"ר עמיר נוי במשחק נגד עכו (צילום: שרון צור))
יש לציין כי מנכ"ל הקבוצה יוסי כהן היה חבר ההנהלה היחיד העונה שאמר כל הזמן שרק הוכנבוים מתאים לאימון הקבוצה וכי יש להחתימו. הוא אמר זאת לפני מינויו של פליקס נעים והוא אמר זאת גם לפני מינויו של עידן בר און.
בתוך כך, ראש העיר אבי אלקבץ זימן דיון מיוחד בנושא הפועל עפולה עם הנהלת העירייה. בסיומה צפוי דובר העירייה כפיר בזק לפרסם הודעה דרמטית הקשורה לקבוצה. יש לציין כי הנהלת הקבוצה לא זומנה לישיבה הזו.