הפועל נוף הגליל הביסה היום אחר הצהריים את הפועל בני לוד בתוצאה 1:4 והיא עכשיו במרחק של נקודה בלבד מהפלייאוף העליון. הקבוצה של איתי מרדכי התאוששה מפתיחת העונה הגרועה ועכשיו היא נמצאת עם הפנים קדימה - בחמשת המשחקים האחרונים היא לא הפסידה: שלושה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו.
גיא דיין (צילום: שרון צור)גיא דיין (צילום: שרון צור)
גיא דיין (צילום: שרון צור)
(גיא דיין (צילום: שרון צור))
נוף הגליל לא שיחקה טוב כקבוצה ולמרות התוצאה הגבוהה היא לא הרשימה, אבל היא בהחלט היתה יעילה. היא ניצלה את רוב מצבי ההבקעה שהגיע אליהן. ושוב, השחקן שעשה את ההבדל הוא הקשר הבכיר גיא דיין. לא סתם מאמן בני לוד רז משולם חשש ממנו. דיין סיים עוד משחק עם שער ובישול יפה ליובל אבידור (היתה לו גם בעיטה שהרעידה את המשקוף, לאחר מסירה של עידן גולן). זו תוצאה של המהלך שעשה מרדכי לפני כמה משחקים, כשנתן לדיין את המפתחות של הקבוצה, מה שלא בדיוק קרה בתחילת העונה.
החלוץ תומר סויסה כבש שער אדיר מכ-20 מטר ושבר בצורת של שבעה משחקים ללא שער. כאמור יובל אבידור כבש מבישול של גיא דיין. השער הרביעי לזכות נוף הגליל היה שער עצמי של גל ספיר.
תומר סויסהתומר סויסה
תומר סויסה
(תומר סויסה)
אופק פישלר. מרוצים ממנו (צילום: שרון צור)אופק פישלר. מרוצים ממנו (צילום: שרון צור)
אופק פישלר. מרוצים ממנו (צילום: שרון צור)
(אופק פישלר. מרוצים ממנו (צילום: שרון צור))
עידן גולן נגד ראשל"צ (צילום: שרון צור)עידן גולן נגד ראשל"צ (צילום: שרון צור)
עידן גולן נגד ראשל"צ (צילום: שרון צור)
(עידן גולן נגד ראשל"צ (צילום: שרון צור))
משחק טוב באופן אישי היה לעידן גולן שפתח בהרכב (נוף הגליל פתחה במערך 3-3-4). הוא היה פעלתן, נייד, מסוכן מאוד עם הכדור, עשה מספר פעולות אישיות, אך לא היה מספיק שקט וחד מול השער ולכן החמיץ. מול ההגנה הרכה של בני לוד גולן היה חייב להבקיע, אבל במשחק הזה ראו עד כמה הפוטנציאל שלו גבוה.
מי שקיבל הרבה מחמאות בסיום המשחק היה שחקן הבית, חריג הנוער, המגן הימני תום סקלובין שפתח בהרכב במקומו של עודד אלקיים הפצוע. סקלובין עשה את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר.
יובל אבידור (צילום: שרון צור)יובל אבידור (צילום: שרון צור)
יובל אבידור (צילום: שרון צור)
(יובל אבידור (צילום: שרון צור))
ים כהןים כהן
ים כהן
(ים כהן)
ראויים לציון: הבלם אופק פישלר שהנהיג את ההגנה וסיים משחק ללא טעויות. פישלר בכלל מציג עונה טובה עד עכשיו. חזר לקדנציה שנייה במועדון הרבה יותר מחושל ובשל. משחק טוב באופן אישי היה גם לפדרו פטארצי, ים כהן ויובל אבידור.
חובה להדגיש: נוף הגליל לא שיחקה טוב כקבוצה ובפרמטר הזה יש למאמן איתי מרדכי עוד הרבה עבודה. נוף הגליל אחרי 10 מחזורים צריכה להיראות הרבה יותר מגובשת ומלוכדת ולא כזו שבנויה על עליונתו של גיא דיין על הליגה הזו ויכולת אישית של שחקנים. אם מרדכי לא יהפוך את הסגל הטוב שיש לו לקבוצה חזקה ומגובשת - בסופו של דבר זה עלול להיות ההבדל בין פלייאוף עליון לפלייאוף תחתון.
המאמן איתי מרדכיהמאמן איתי מרדכי
המאמן איתי מרדכי
(המאמן איתי מרדכי)
המאמן איתי מרדכי לא זוכה לנחת מצד אוהדי הקבוצה ובכלל לפרגון יתר, אך לזכותו יאמר כי הוא משקיע המון, עובד קשה, שובר את הראש לגבי איך לאזן את ההרכב, לחדד אותו, לגרום לבכירים להיות יותר טובים ולקדם את הצעירים.