הפועל נוף הגליל לא הצליחה לייצר רצף של שלושה ניצחונות רצופים והסתפקה רק בנקודה במשחק החוץ נגד בית"ר תל אביב/בת ים, שנערך הערב בנס ציונה והסתיים בתיקו 0:0.
פדרו. צילום: שרון צורפדרו. צילום: שרון צור
פדרו. צילום: שרון צור
(פדרו. צילום: שרון צור)
החבורה של המאמן איתי מרדכי לא הציגה יכולת טובה והתקשתה לייצר מספיק אירועים ליד שער היריבה. לצד זה באופן לא מוסבר סבלה הקבוצה מעליות וירידות דרמטיות בקצב המשחק ובשליטה בו.
החלק ההתקפי לא היה טוב ולא הצליח להביא את האיכויות שלו לידי ביטוי. המאמן מרדכי שילב במשחק את החלוץ עידן גולן, שלא שיחק בשני המשחקים האחרונים. גולן לא נכנס טוב למשחק ולא השפיע עליו.
בצד ההגנתי היה זה הברזילאי הקשר האחורי פדרו פטארצי שהיה טוב, והבולט בשורות נוף הגליל. משחק טוב היה גם לבלם אופק פישלר, שאף מנע שער לזכות היריבה.
מרדכי לא יכול לקחת מהמשחק הזה יותר מדי תובנות חיוביות. העיקר שהקבוצה השיגה נקודה נוספת וכבר שלושה משחקים ברציפות לא הפסידה.
אופק פישלר וחוליו סזאר הערב בנס ציונה אופק פישלר וחוליו סזאר הערב בנס ציונה
אופק פישלר וחוליו סזאר הערב בנס ציונה
(אופק פישלר וחוליו סזאר הערב בנס ציונה )
בתוך כל זה, דאגה גדולה בנוף הגליל מהפציעה של הבלם ליעד אלמליח. אמנם עוד מוקדם לדעת מה חומרת הפציעה, אך קיים חשש שהוא קרע את השריר האחורי.
ביציע צפה במשחק חלוץ הקבוצה בשנתיים האחרונות הברזילאי חוליו סזאר, שמככב העונה בהפועל אשקלון. סזאר הגיע לצפות בחבריו לשעבר ובמיוחד בחברו הטוב, בן ארצו, פדרו שמתגעגע מאוד לימים שלהם יחד בנוף הגליל.