הפועל נוף הגליל רוצה להשיג היום ניצחון ראשון העונה בחוץ נגד הפועל עכו ולשפר את מעמדה בטבלה באופן כללי וגם לקראת המפגש בחמישי נגד מכבי אחי נצרת.
צילום: שרון צורצילום: שרון צור
צילום: שרון צור
(צילום: שרון צור)
אחד המפתחות לניצחון היום נגד עכו הוא לא לספוג. כידוע, בשני המשחקים הראשונים של העונה ספגה הקבוצה חמישה שערים, חלקם הגדול בדקות קריטיות של סיום משחק. צמד הבלמים של הקבוצה – ליעד אלמליח ואופק פישלר, יצטרכו נגד עכו להנהיג את ההגנה ביד רמה ולשלוט במצבים הנייחים.
מבחינה התקפית יש לקבוצה הרבה מה להציע עם האיכויות של הקשר הבכיר גיא דיין והחלוץ תומר סויסה שנמצא בכושר הבקעה מצוין. גם שחקני הקישור האחרים, ים כהן ורועי שוקרני, מסוכנים. במיוחד כהן, שנכנס לא מעט לתוך רחבת היריבה. כמו כן יש לקבוצה את הצד ההתקפי החזק של המגן השמאלי קובי מור. כידוע, בשני משחקים כבשה הקבוצה ארבעה שערים.
המאמן איתי מרדכי ערך לקראת המשחק היום הכנה טקטית ברמה הגבוהה ביותר. שחקנים סיפרו כי מרדכי הוא מאמן איכותי מאוד, מקצועי, נחוש ומדויק, שלא רוצה להשאיר מקום למקריות, עם אסיפות שמתנהלות ברמה הגבוהה ביותר.
המפגש היום בין הפועל עכו לנוף הגליל מייצר פרט פיקנטי - עוזר מאמן עכו, הראל סלע, עבד לפני שנתיים בנוף הגליל כעוזר מאמן. בעונה שעברה עבד כעוזר מאמן הפועל חדרה בליגת העל והיה שותף להצלחה הגדולה שלה.
צילום: אפי שרירצילום: אפי שריר
צילום: אפי שריר
(צילום: אפי שריר)
"נוף הגליל היה המועדון הראשון שנתן לי את הבמה בליגה מקצוענית. לעולם לא אשכח לו את זה", אמר עוזר מאמן הפועל עכו הראל סלע , "מפגש עם נוף הגליל, בעבר נצרת עילית, ועם האנשים היקרים שעובדים בו, גיל ברעם ורועי כהן, תמיד ירגש אותי".
על המשחק היום אמר סלע: "שתי הקבוצות באות אחרי שני משחקים ללא ניצחון. ולכן שתי הקבוצות רוצות להשיג ניצחון ראשון העונה. מי שתבוא יותר בטירוף תנצח. למרות שיש לנוף הגליל שחקנים עם הרבה ניסיון, זה משחק בית שלנו ואני מקווה שנשאיר בבית את שלושת הנקודות".
הראל סלע. איש מקצועהראל סלע. איש מקצוע
הראל סלע. איש מקצוע
(הראל סלע. איש מקצוע)
בימים אלה בונה הראל סלע הרצאה שתעסוק בשימוש הגובר של כלים טכנולוגיה בכדורגל. סלע יציג בהרצאה את השימוש שלו בטכנולוגיה וגם יספר איך הכלים הטכנולוגיים תורמים למאמן הראשי בנושא הסקאוטינג והאנליזה (ניתוחים).