הפועל גלבוע/גליל תישאר בליגת העל. בפגישה שהתקיימה היום בין נציגי אוהדי הקבוצה, לעובד נור, ראש מוא"ז הגלבוע, נרתמו האוהדים והתחייבו לגייס סכום של 1.5 מיליון שקל, הנדרשים להשלמת חלקה של המועצה בתקציב המועדון. את הסכום הנדרש יגייסו האוהדים בשתי פעימות- חצי מיליון עד סוף שנת 2019, ועוד מיליון שקל עד יוני 2020.
נציגי האוהדים עם ראש המוא"ז עובד נור (צילום: דוברות המוא"ז הגלבוע)נציגי האוהדים עם ראש המוא"ז עובד נור (צילום: דוברות המוא"ז הגלבוע)
נציגי האוהדים עם ראש המוא"ז עובד נור (צילום: דוברות המוא"ז הגלבוע)
(נציגי האוהדים עם ראש המוא"ז עובד נור (צילום: דוברות המוא"ז הגלבוע))
מהמועצה האזורית הגלבוע נמסר כי בפגישה הערב הוסכם על ידי כל הצדדים כי רשות מוניציפלית, בדגש על מועצה אזורית הפריפריה, לא יכולה ולא צריכה להתמודד עם אתגרי קבוצה תחרותית בוגרת בליגת העל. עוד דובר בפגישה על האכזבה והכאב מאותם גופים פיננסים ומפעלים גדולים, אשר פועלים בצפון, ומשקיעים מיליונים בספורט במרכז הארץ, במקום להירתם ולתמוך בספורט בפריפריה. בכך, לא רק שהמדינה לא משקיעה, אלא גם אותם גופים גדולים, מפספסים הזדמנות מעולה להשקעה מחוללת שינוי, בעיקר כאשר ערכי "התרומה לחברה" לכאורה בגרונם.
ראש המועצה עובד נור: "ספורט עבורנו הוא קודם כל נכס וערך חברתי, חינוכי וקהילתי, ותחת המועצה הנוכחית משמשת הקבוצה הבוגרת כפלטפורמה לשלל פעילויות של חיבור הקהילה, והחיבור החשוב למועדון הנוער גלבוע/מעיינות, השני בגודלו בארץ. תרומה לכדורסל בגלבוע, משמעותה תרומה ישירה לקהילה. זוהי תרומה ישירה לקבוצה הפועלת ללא תנאים ומוכיחה את ניצחון הרוח על החומר, ומכאן שלא מפתיעה אותנו ההתגייסות המרגשת של חוג האוהדים, שמבין את המצב לאשורו, ונרתם להשתתף בגיוס הכספים, תוך התחייבות להשלמת התקציב החסר".