לזכותה של הפועל עפולה יאמר - היא יודעת לקדם שחקני בית. לא משנה מי בהנהלה, גם לא משנה כל כך מי המאמן, זה פשוט קורה. לפני שנתיים היינו עדים להפיכתו של ערן אזרד לשחקן הרכב קבוע. בעונה שעברה זה קרה עם המגן השמאלי סהר בן מנשה עד שנפצע והעונה התהליך הזה צריך לקרות עם אפיק כהן.
אפיק כהן. הדור הבא (צילום: שרון צור)אפיק כהן. הדור הבא (צילום: שרון צור)
אפיק כהן. הדור הבא (צילום: שרון צור)
(אפיק כהן. הדור הבא (צילום: שרון צור))
הקשר בן ה-23 צריך וראוי להתקדם למעמד של שחקן מוביל ולא רק של שחקן טוב לרוטציה. בעונה שעברה הוא פתח רק ב-11 משחקים, אבל את רובם לא סיים. לרוב נכנס כמחליף. העונה, גם לאור ההתפתחויות הצפויות בגזרת הסגל וגם בגלל שהוא הוכיח את עצמו מקצועית, הוא צריך להיות במעמד של שחקן הרכב.
כהן הוא שחקן טכני מאוד, חכם, בעל חוצפה חיובית ורעב מאוד להצליח. התשוקה שלו לבוא לידי ביטוי, להשפיע ולהטביע חותם בקבוצה צריכים לגרום למאמן פליקס נעים להבין שיש לו פוטנציאל ביד. גוזל שהוא צריל לתת לו לעוף.
זו תהיה טעות לא לאפשר לכהן לעשות העונה את הפריצה הגדולה שלה הוא מייחל. הוא חייב לצבור המון דקות משחק לצד שחקנים טובים ומוכשרים כמו נתנאל גולדמן, יובל שאוט ואדריאן רוצ'ט . זה יקדם אותו מאוד, חיל שאותו ובעיקר יכשיר אותו להוביל את הקבוצה בעוד כמה שנים, כשהדור הוותיק יפרוש.