הנהלת הפועל עפולה פועלת משעות הבוקר המוקדמות מול הרשות לבקרת תקציבים במטרה להעביר את הקבוצה היום בתקציב שכר שחקנים מינימום - 1.9 מיליון שקל. היום מארחת עפולה במשחק ביתי במסגרת גביע הטוטו את רמת השרון.
צילום: שרון צורצילום: שרון צור
צילום: שרון צור
(צילום: שרון צור)
כבר אתמול, רביעי, הגישה ההנהלה לבקרה דוח כספי מתוקן, אך בבקרה דרשו הבוקר עוד מסמכים ותשובות בנוגע למספר דברים. כפי שכבר פורסם באתר 'מיינט העמק' להנהלת עפולה חסרים 400 אלף שקל כדי לאשר את הקבוצה בבקרה. איש המפתח בכל הסיפור הזה הוא מנהל מחלקת הנוער עמי אסייג, שמולו הבקרה מתנהלת.
המצב שבו עפולה היא הקבוצה האחרונה בלאומית שטרם עברה בבקרה יצרה אווירה לא נעימה בקרב השחקנים. "המצב מבאס. רוצים כבר לשחק", אמר אחד משחקני הקבוצה לאתר 'מיינט העמק', "גביע הטוטו חשוב להכנה שלנו. כמעט ולא עשינו עד עכשיו משחקי הכנה. במחנה היו לנו שלושה, כששניים מתוכם נגד קבוצות חלשות ברמה של תחתית ליגה א' אצלנו. עשינו עוד משחק אימון נגד אום אל פחם. זה לא מספיק. בנינו על גביע הטוטו. חבל שזה המצב. יש קבוצה טובה".
צילום: שרון צורצילום: שרון צור
צילום: שרון צור
(צילום: שרון צור)
גם המאמן פליקס נעים לא מרוצה מהמצב והשבוע באחד האימונים אמר לאחד מחברי ההנהלה: "אם לא נעבור בקרה רק שחקני קבוצת הנוער ישחקו נגד רמת השרון".
היו"ר עמיר נוי בתגובה: "עובדים מול הבקרה. ישנה דרישה לניירת נוספת. אני מאמין שנגמור עם זה בשעות הקרובות".