מנכ"ל הפועל נוף הגליל גיל ברעם העביר היום בבקרה את רוב סגל הקבוצה לעונת המשחקים 2019/2020. השחקנים שלא אושרו בבקרה הם הפצועים יובל אבידור, אחמד קסום, ליעד אלמליח וראובן גל. בכך הוכיח ברעם כי נוף הגליל הוא אחד המועדונים המסודרים והמאורגנים בליגה הלאומית.
מנכ"ל נצרת עילית גיל ברעם. הולך קשהמנכ"ל נצרת עילית גיל ברעם. הולך קשה
מנכ"ל נצרת עילית גיל ברעם. הולך קשה
(מנכ"ל נצרת עילית גיל ברעם. הולך קשה)
לאור כל זאת, לרשות המאמן איתי מרדכי יעמוד מחר נגד מכבי אחי נצרת, משחק במסגרת גביע הטוטו, סגל כמעט מלא והוא יוכל כבר להתחיל להריץ את רוב ההרכב החזק שלו.
סימן השאלה לקראת המשחק מחר הוא באיזו שיטה ישחק מרדכי: 2-3-5 או 3-3-4. על פי רשימת השחקנים שעומדת לרשותו נראה כי מרדכי יבחר לתרגל נגד אחי נצרת את ה- 3-3-4. לאור העבודה שראובן גל וליעד אלמליח פצועים, במרכז ההגנה ישחקו יחד אופק פישלר ואייל מלול.
עבור אוהדי הקבוצה שיצפינו עד המגרש בקרית שמונה זו תהיה הזדמנות ראשונה לתהות על היכולות של החלוץ תומר סויסה, ממנו ישנן ציפיות גבוהות מאוד העונה.
גיא דיין. האם אפשר לוותר עליו? (צילום: שרון צור)גיא דיין. האם אפשר לוותר עליו? (צילום: שרון צור)
גיא דיין. האם אפשר לוותר עליו? (צילום: שרון צור)
(גיא דיין. האם אפשר לוותר עליו? (צילום: שרון צור))
כמו כן מרדכי עשוי לתת דקות ראשונות העונה לקשר הבכיר של הקבוצה גיא דיין, שמציג יכולת טובה מאוד באימונים. דיין לא אמור לפתוח בהרכב, אלא להשתלב במהלך המחצית השנייה. באימונים האחרונים מציג דיין יכולת גבוהה ונראה כי נכנס לכושר טוב, לאחר הפציעה שעבר בברך בשלהי העונה שעברה. את השיקום לאחר הניתוח שעבר בברך עשה אצל פיזותרפיסט המועדון תאופיק יחיא.
כמו כן יהיה מעניין לראות אם מרדכי ועוזרו מנו הרוניאן, שימשיך לעמוד על הקווים, יתנו במהלך המשחק דקות משמעותיות לשחקן הנוער המוכשר ריאן אגווד. גם עודד צ'וקול, כוכב העונה שעברה של קבוצת הנוער, צריך לקבל דקות משחק משמעותיות בתקופה הזו של העונה. המנהל המקצועי רועי כהן, המנכ"ל גיל ברעם ויו"ר מחלקת הנוער אלי מיכאלי רוצים מאוד לראות את בוגרי קבוצת הנוער משתלבים העונה ברוטציה.