טורניר הכדורגל של הגלבוע הגיע אתמול, יום רביעי, לשיאו, בערב הכרעה דרמטי, שהאזור לא ידע כדוגמתו מאז שעמוס אעידן שיחק כדורגל. הטורניר התקיים במגרש הכדורגל בגוש יעל. הספונסרים של הטורניר היו - גרפיקל הדפסות, מרעום דולפין ו-א.א פלדות.
צילום: אלבום פרטיצילום: אלבום פרטי
צילום: אלבום פרטי
(צילום: אלבום פרטי)
באליפות הטורניר זכתה הקבוצה בעלת הכינוי 'החברים של קלס' לאחר שניצחה בגמר את נבחרת מושב מגן שאול לאחר דו קרב בעיטות עונשין בתוצאה 3:4. גיבור הפנדלים היה עמוס, שעמד בשער קבוצתו.
מאור בן עטר והאיש והאגדה שניר פרידמן (צילום: אלבום פרטי)מאור בן עטר והאיש והאגדה שניר פרידמן (צילום: אלבום פרטי)
מאור בן עטר והאיש והאגדה שניר פרידמן (צילום: אלבום פרטי)
(מאור בן עטר והאיש והאגדה שניר פרידמן (צילום: אלבום פרטי))
הספונסר אכי לוי מגרפיקל הדפסות (צילום: אלבום פרטי)הספונסר אכי לוי מגרפיקל הדפסות (צילום: אלבום פרטי)
הספונסר אכי לוי מגרפיקל הדפסות (צילום: אלבום פרטי)
(הספונסר אכי לוי מגרפיקל הדפסות (צילום: אלבום פרטי))
'החברים של קלס' היתה הקבוצה הפייבוריטית מתחילת הטורניר והציגה רמה גבוהה של קט רגל. מעל כולם כיכב בטורניר עמוס קלס, מאמן כדורגל ושחקן עבר מקיבוץ ניר דוד, שזכה בתואר השחקן המצטיין.
סביב קלס היה סיפור פיקנטי במיוחד. בתחילת השבוע הוא טס לברלין-גרמניה והחליט להקדים את החזרה לארץ רק כדי להשתתף בערב ההכרעה של הטורניר. הוא הגיע למגרש בגלבוע עשר דקות לפני פתיחת המשחק של קבוצתו בשלב רבע הגמר. קלס, מנהיג מלידה, הוביל כאמור את חבריו לזכייה באליפות.
צפו בפנדלים:
מארגני הטורניר מאור בן עטר ומנו הרוניאן קיבלו שבחים על ארגון טורניר מצוין, ספורטיבי ומקצועי. השניים הבטיחו כי יקיימו טורניר נוסף במהלך חופשת סוכות בחודש אוקטובר.