יו"ר מנהלת הליגה ארז כלפון סייר היום בערים נצרת ונצרת עילית בכדי לבחון את התקדמות העבודות באיצטדיונים גרין ועילוט. הסיור נעשה מתוך מטרה לקדם אפשרויות של שיתוף פעולה בין הערים והמועדונים, ויצירת גשר בין הקהילה בנצרת לזו שבנצרת עילית בהתבסס על כדורגל.
השיפוצים ב'גרין' (צילום: שרון צור)השיפוצים ב'גרין' (צילום: שרון צור)
השיפוצים ב'גרין' (צילום: שרון צור)
(השיפוצים ב'גרין' (צילום: שרון צור))
את הסיור אירחו ראשי הערים של נצרת, עלי סאלם ונוף הגליל (נצרת עילית רונן פלוט ובהשתתפות ראשי המועדונים אחמד חילו, גיל ברעם ורועי כהן.
בפגישה שנערכה עם יו"ר המנהלת וראשי הערים, סוכם שבאיצטדיון עילוט שבעצמו עובר בימים אלה עבודות שיפוץ והתאמה לליגה הלאומית, יואצו העבודות, תוך הבטחה לפיקוח אישי של ראש עיריית נצרת מר עלי סאלם והתחייבותו שהעבודות יסתיימו טרם פתיחת המשחקים.
ככל שהעבודות אכן ייסתמו לפני פתיחת עונת המשחקים, מסתמן כי שתי הקבוצות במתווה של שותפות ודו קיום, יערכו את משחקיהן באיצטדיון עילוט עד לפתיחתו של איצטדיון גרין.
העבודות לשיפוץ האיצטדיון בעילוט מתבצעות כבר כעת באינטנסיביות, וכוללות שדרוג וטיפול במשטח הדשא, שדרוג חדרי הלבשה, הוספת שרותים ומזנונים,קופות לרווחת הקהל ועוד.
הסיור היום עם יו"ר המנהלת (צילום: אחמד חילו)הסיור היום עם יו"ר המנהלת (צילום: אחמד חילו)
הסיור היום עם יו"ר המנהלת (צילום: אחמד חילו)
(הסיור היום עם יו"ר המנהלת (צילום: אחמד חילו))
יו"ר המנהלת ארז כלפון: "הסיור ההיסטורי הזה מגשר בין הערים ומייצר שותפות פעולה המבוססת על כדורגל. הספורט הוא המכנה המשותף הנפוץ ביותר ביחסי יהודים וערבים במדינה שלנו, וזה כבוד גדול ומקור לגאווה לראות את שיתוף הפעולה בין המועדונים. הודתי לראש עיריית נצרת שאיפשר להפועל נצרת עלית לארח את משחקייה בעילוט עד תום השיפוצים באיצטדיון גרין. אני מבקש להודות לראשי הערים על הכנסת האורחים הלבבית לה זכיתי".