הנהלת מחלקת הנוער של הפועל עפולה ממשיכה את התקשרות עם המאמן דני אומנסקי (30) לעונה נוספת. אומנסקי היה זה שהוביל בעונה שעברה את הקבוצה לעלייה חזרה לליגה הלאומית.
דני אומנסקי (צילום: שרון צור)דני אומנסקי (צילום: שרון צור)
דני אומנסקי (צילום: שרון צור)
(דני אומנסקי (צילום: שרון צור))
"כשחתמתי בעפולה לפני שנה היה לי סיכום שאם הבוצה עולה ליגה אני ממשיך. עמדתי ביעד וגם עפולה עמדה בהתחייבות שלה", אמר אומנזקי, "אני מודה לעמי אסייג ולשרון יונה על האמון. אני שמח לעבוד השנה עם שרון יונה".
כזכור, בתחילת העונה שעברה המנהל המקצועי של מחלקת הנוער של עפולה, שרון כץ, הביא את אומנסקי לקבוצה לאחר שאימן בנוער של הפועל נצרת עילית. אומנסקי נחשב לאחד המאמנים הצעירים הטובים באזור, ששואף להתקדם לאימון קבוצה בוגרת. ההחלטה להמשיך איתו היתה נכונה ומוצדקת.
"שרון כץ הביא אותי לעפולה ואני מודה לו על כך. אני מקווה מאוד שהוא ימשיך. יש לי חיבור מצוין איתו", אמר אומנסקי.
על מטרות קבוצת הנוער בעונה הבאה אמר מאמן עפולה: "המטרה להישאר בליגה. אנחנו רוצים לפתוח טוב את העונה, לאגור הרבה נקודות בהתחלה ולנסות לטפס גבוה בטבלה. כמובן לייצר המשכיות מהעונה הקודמת. המטרה העיקרית היתה ונשארה לייצר שחקנים שיוכלו להשתלב בקבוצה הבוגרת".
על הסגל הוסיף: "אנחנו ניתן קרדיט לשחקנים שהעלו את הקבוצה ליגה. נבנה קבוצה חזקה, עם בסיס טוב. הליגה הלאומית צפויה להיות חזקה יותר מהעונה שעברה".
אומנסקי, שהתפתח כמאמן בנצרת עילית, שמח על עליית קבוצת הנוער של המועדון לליגת העל: "ראשית, מגיע להם מזל טוב על העלייה ושנית מאחל להם המון בהצלחה בליגת העל. בנצרת עילית יודעים לעבוד. אני מאמין שגם נצרת עילית וגם עפולה יישארו בליגה".