ראש העיר נצרת עילית רונן פלוט בוחן בימים אלה את עתיד הקבוצה הבוגרת של מועדון הפועל נצרת עילית, לאחר האכזבה הגדולה מאי העפלה לליגת העל. פלוט מקיים פגישות רבות בעניין, בין היתר קיים פגישה עם ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל אייל בצר.
ראש העיר רונן פלוט. ציפה לתוצאה אחרת (צילומים: שרון צור)ראש העיר רונן פלוט. ציפה לתוצאה אחרת (צילומים: שרון צור)
ראש העיר רונן פלוט. ציפה לתוצאה אחרת (צילומים: שרון צור)
(ראש העיר רונן פלוט. ציפה לתוצאה אחרת (צילומים: שרון צור))
"אני מקיים עכשיו בדיקות בעניין הקבוצה. מהי הדרך הטובה ביותר. תוך עשרה ימים אעשה סיכום", אמר פלוט לאתר 'מיינט העמק', "אני מבין שאין הרבה זמן וצריך להתחיל להתכונן לעונה הבאה. הפעם לקחתי את ענייני הקבוצה לידיים שלי. אשב עם כל הנוגעים בדבר ואשמע את דעתם".
מטרת ההיערכות של פלוט היא לבחור בדרך הטובה ביותר כדי להבריא את הקבוצה כלכלית אחת ולתמיד. כלומר, מצד אחד תהיה קבוצה טובה כדי שתוכל להתמודד על מקום בפלייאוף העליון ומצד שני התקציב לא יהיה גבוה ויחד עם זאת יהיה אפשר לצמצם את הגרעון הכספי שנמשך כבר הרבה שנים. המשמעות היא – תקציב שכר שחקנים וצוות מקצועי נמוך.
לשאלה האם בכוונתו לערוך שינויים פרסונאליים השיב פלוט: "אני לא עושה שום זעזוע. אנחנו גם לא מקום שעושה זעזועים. בכל זאת סיימנו במקום השלישי וגם אנשים עשו עבודה טובה".
על אי העפלה לליגת העל אמר פלוט: "התאכזבתי מאוד. הכל זה מלמעלה. באתי למשחקי הבית ואת משחקי החוץ ראיתי בטלוויזיה. היה חשוב שהקבוצה תעלה ליגה, חבל מאוד שלא עלינו. היו יותר מדי דיבורים לפני הזמן וזה היה מיותר. אני אוהב לעשות ואחר כך להכריז. יש כאלה שמכריזים ואחר כך עושים. אבל מה שקרה קרה. גם אני למדתי מספר דברים בעונה הזו. קבוצה שרצה לליגת העל זה מיתוג ליישוב שאני כל כך צריך אותו. זה ספורט וצריך לקחת את זה כספורט".