מאמן הפועל עפולה החדש פליקס נעים החל כבר לעבוד על בניית הסגל לעונה הבאה. מאז נודע על מינויו היום, הוא כבר קיבל פניות רבות מסוכני שחקנים ושמע על האופציות שיש בשוק בכל העמדות.
צילום: עוז מועלםצילום: עוז מועלם
צילום: עוז מועלם
(צילום: עוז מועלם)
נעים חתם בעפולה לעונה אחת, כשלקבוצה יש אופציה לעונה נוספת. "אני בא עם הרבה אנרגיות אחרי שנה של חופש מהכדורגל. למרות שהיו לי הצעות בחרתי להתנתק מכדורגל", אמר נעים בראיון ראשון לאתר 'מיינט העמק', "יש בעפולה תנאים מצוינים להצליח. אני מאמין שלמאמן יש גם שקט לעבוד בלי הרבה רעש. כל השאר תלוי בי ובשחקנים. חובת ההוכחה עליינו".
בפגישה עם היו"ר עמיר נוי, המנכ"ל יוסי כהן וחבר ההנהלה בני הייק התלהב נעים מהמוטיבציה הגבוהה של ראשי הקבוצה להצליח. "ראיתי בשיחה איתם את הברק בעיניים. הם רוצים מאוד להצליח. התחברנו מהר", אמר מאמן עפולה החדש.
מה המטרות בעונה הבאה?
"לא דיברנו על מטרות. תמיד אנחנו שואפים ונשאף לעשות יותר טוב מהעונה הקודמת. בתחילת העונה קל להגיד ולדבר, השאלה איך מתחילים את העונה, איזה שחקנים יהיו ומה תהיה הדינמיקה. כרגע יש הרבה עבודה לעשות".
לגבי הסגל נעים עדיין לומד מי נמצא ומי עזב. "אני בא למצב נתון מבחינת הסגל, אבל כל מי שיגיע מעכשיו יהיה כמובן על דעתי", אמר נעים.
החל מה- 12 ביולי ועד ה-22 ביולי תקיים הקבוצה מחנה אימונים בבולגריה.