קשרה הבכיר של הפועל נצרת עילית גיא דיין, סיים השבוע שנתיים מוצלחות הן ברמה הקבוצתית והן ברמה האישית. אמנם הוא לא הצליח להביא את הקבוצה לליגת העל, אבל השנתיים שלו בקבוצה היו מוצלחות מאוד והוא שותף משמעותי במהפכה המקצועית שעברה הקבוצה - מקבוצת תחתית לקבוצת צמרת.
גיא דיין. האם אפשר לוותר עליו? (צילום: שרון צור)גיא דיין. האם אפשר לוותר עליו? (צילום: שרון צור)
גיא דיין. האם אפשר לוותר עליו? (צילום: שרון צור)
(גיא דיין. האם אפשר לוותר עליו? (צילום: שרון צור))
מה יקרה עם דיין בעונה הבאה? שאלה שכרגע אין לה תשובה חד משמעית. לדיין, תושב בית שאן, יש חוזה לעונה נוספת ובפגישה עם מנכ"ל הקבוצה גיל ברעם, אחרי סיום העונה, הוא הודיע לו כי הוא מתכוון לכבד את החוזה שלו.
"יש לי חוזה. טוב לי בנצרת עילית ואני רוצה להמשיך לעונה שלישית", אמר דיין לאתר 'מיינט העמק'.
לאן פני נצרת עילית בעונה הבאה? עדיין לא ברור בעיקר בגלל שישנה כוונה להדק את החגורה הכלכלית, כלומר ללכת לעונה פיננסית במטרה לצמצם באופן ניכר את הגרעון. משמעות הדבר סגל הרבה יותר צעיר מזה שהיה בשנתיים האחרונות. לכן, לא בטוח שנצרת עילית תוכל לעמוד בחוזה העסקתו של דיין.
ועוד דבר, יכול להיות שהמאמן החדש של הקבוצה ירצה לבנות קבוצה שבה דיין לא לא יהיה בתכניות שלו.
גיא וליעד אלמליח בתאילנד (צילום: אלבום פרטי)גיא וליעד אלמליח בתאילנד (צילום: אלבום פרטי)
גיא וליעד אלמליח בתאילנד (צילום: אלבום פרטי)
(גיא וליעד אלמליח בתאילנד (צילום: אלבום פרטי))
יצוין כי כאמור הדברים עדיין לא ברורים. אין ספק שרצוי ואפילו חובה על נצרת עילית להשאיר את דיין אצלה - שחקן ששידרג אותה מקצועית, שערים ובישולים, וגם מבחינת מנהיגות ווינריות. אין עוד קשרים ברמה שלו בליגה.
עד שיוחלט לאן פני נצרת עילית, ככל הנראה ביומיים הקרובים התמונה תתבהר, מבלה דיין בחופשה בתאילנד יחד עם חברו לקבוצה הבלם ליעד אלמליח.