חלוץ הפועל נצרת עילית בעונה שהסתיימה השבוע, יובל שאוט (30), מתחיל את הפגרה מבלי שהוא יודע איפה ישחק בעונה הבאה. שאוט הוא אחד השחקנים המובילים היום בלאומית והוא בהחלט צפוי להיות מבוקש בימים הקרובים.
יובל שאוט. שחקן הכרעה (צילום: שרון צור)יובל שאוט. שחקן הכרעה (צילום: שרון צור)
יובל שאוט. שחקן הכרעה (צילום: שרון צור)
(יובל שאוט. שחקן הכרעה (צילום: שרון צור))
"אין לי חוזה בשום מקום. אם נצרת עילית הייתה עולה היה לי חוזה בליגת העל. יש לי שם טוב בליגה הלאומית", אמר שאוט לאתר 'מיינט העמק', "היה כבר דיבור לא רשמי עם עפולה. האמת אני מתגעגע לעפולה, אבל צריך לשבת ולשמוע. אולי בכלל אמשיך בנצרת עילית אולי יהיו קבוצות אחרות".
שאוט עבר עונה לא פשוט שהתחילה עם פציעה קשה, שממנה חזר רק בתחילת מרץ. הוא קיווה לסיים עונה מורכבת מבחינה אישית עם הישג – עלייה לליגת העל, אבל לצערו זה לא קרה. "ביום שני אחרי המשחק ברמלה חוויתי את אחד הרגעים הכי קשים של ככדורגלן. פספסנו את העלייה בגלל פלייאוף עליון מזעזע. מאכזב מאוד. רצית שהעונה הזו תסתיים כמו בחלומות, אבל זההכדורגל. התאוששנו וממשיכים הלאה".
מה קרה לכם בפלייאוף העליון?
"רצינו להבטיח את העלייה מהר וזה הלחיץ אותנו. אחרי ההפסד לקטמון איבדנו את הביטחון. הגענו למשחקים המכריעים יותר מדי לחוצים".
בהפועל עפולה טרם מונה מאמן, אך אפשר להניח כי כל מאמן שיחתום בקבוצה ירצה את שאוט בסגל. כאמור אחד השחקנים הטובים היום בלאומית.