אחר הצהריים קשים באצטדיון 'גרין': הפועל נצרת עילית שוב כשלה, שוב לא ניצחה, לא יצאה מהמשבר והגרוע מכל - ירדה למקום השלישי בטבלה, מחזור אחד לסיום העונה. זאת לאחר תיקו 2:2 נגד הפועל אשקלון. העלייה לליגת העל מתרחקת.
צילום: שרון צורצילום: שרון צור
צילום: שרון צור
(צילום: שרון צור)
נצרת עילית פתחה את הפלייאוף העליון במקום הראשון וביתרון של שבע נקודות מהמקום השלישי. היתרון הזה היה צריך להספיק לה כדי להבטיח את העלייה לליגת העל, אך משהו רע קרה לקבוצה במאני-טיים. היא איבדה את היתרון שהיה לה, לא ניצחה אף משחק והיום, מחזור אחד לסיום העונה, ירדה למקום השלישי.
השורה התחתונה היא שנצרת עילית כבר לא תלויה בעצמה. כדי לעלות לליגת העל היא צריכה לנצח את בית"ר תל אביב/רמלה בחוץ ושהפועל כפר סבא לא תנצח את הפועל עפולה. זה התסריט היחיד שיעלה את נצרת עילית לליגת העל.
יובל אבידור. שוב לא כבש (צילום: שרון צור)יובל אבידור. שוב לא כבש (צילום: שרון צור)
יובל אבידור. שוב לא כבש (צילום: שרון צור)
(יובל אבידור. שוב לא כבש (צילום: שרון צור))
המאמן ירון הוכנבוים. כבר לא תלוי בעצמוהמאמן ירון הוכנבוים. כבר לא תלוי בעצמו
המאמן ירון הוכנבוים. כבר לא תלוי בעצמו
(המאמן ירון הוכנבוים. כבר לא תלוי בעצמו)
היום נגד אשקלון פתחה נצרת עילית את המשחק טוב ועלתה ליתרון מהיר יחסית מרגליו של איתן וולבלום. התחושה היתה שנצרת עילית בדרך לניצחון קליל, אך האשקלונים, ששיחקו משוחרר, קליל ומהר, כבשו שער שוויון ולפני סיום המחצית הראשונה כבשה שער יתרון.
במחצית השניה ערך הוכנבוים שינוי - גיא דיין יצא ובמקומו נכנס יובל שאוט (גיא דיין סובל מקרע במינסקוס). השינוי הביא למפנה חיובי לטובת נצרת עילית. שאוט, גאון כדורגל אין דרך אחרת להגדיר את האיכויות שלו, עורר את התקפת נצרת עילית ועשה המון פעולות חיוביות - אחת מהן שער השוויון שכבש.
רועי כהן וגיל ברעם. המומיםרועי כהן וגיל ברעם. המומים
רועי כהן וגיל ברעם. המומים
(רועי כהן וגיל ברעם. המומים)
רוני ליקוורניק ובועז טוביה. חסרי מיליםרוני ליקוורניק ובועז טוביה. חסרי מילים
רוני ליקוורניק ובועז טוביה. חסרי מילים
(רוני ליקוורניק ובועז טוביה. חסרי מילים)
מאמן השוערים אריק שמואלי. בלת נתפסמאמן השוערים אריק שמואלי. בלת נתפס
מאמן השוערים אריק שמואלי. בלת נתפס
(מאמן השוערים אריק שמואלי. בלת נתפס)
הלם, הלםהלם, הלם
הלם, הלם
(הלם, הלם)
נצרת עילית חיפשה להשיג שער ניצחון דרמטי והצליחה להגיע להרבה מצבי הבקעה טובים, אך שוב ושוב החמיצה. בתום 90 דקות גורליות נפרדו שתי הקבוצות בתוצאת תיקו 2:2.
ההפסד יצר אווירה קשה ב'גרין'. הן ביציעים והן בחדר ההלבשה. אף אחד לא העריך שזה מה שיקרה אחרי העונה האדירה שהקבוצה הציגה. "אנחנו זקוקים עכשיו לנס כדי לעלות", אמרו ב'גרין' בתום המשחק.