דריכות שיא ב'גרין' לקראת המשחק מחר נגד הפועל אשקלון (16:00). האם הפועל נצרת עילית תצא מהמשבר ותציג יכולת טובה? האם הפועל נצרת עילית תחזור לנצח? האם שאר התוצאות ימשיכו לשרת את האינטרסים שלה? – המון סימני שאלה.
המאמן ירון הוכנבוים (צילום: שרון צור)המאמן ירון הוכנבוים (צילום: שרון צור)
המאמן ירון הוכנבוים (צילום: שרון צור)
(המאמן ירון הוכנבוים (צילום: שרון צור))
שבעה משחקים ברציפות נצרת עילית לא ניצחה. לצד זה גם חלה נסיגה ביכולת הקבוצתית וגם ביכולת של כמה שחקני מפתח. כמו למשל החלוץ יובל אבידור, החלוץ הבכיר שהגיע בחלון העברות בינואר כדי להיות שובר שוויון, לא כבש כבר שמונה משחקים. הרבה עיניים יהיו נשואות מחר אל עבר אבידור, שכן אין בליגה חלוץ עם איכויות כמו שלו. הציפיות ממנו מחר הן להוביל את ההתקפה ולכבוש.
למרות המשבר, נצרת עילית חייבת לנצח את אשקלון, שכבר איבדה עניין העונה, כדי לעלות לליגת העל. רק ניצחון ישאיר את הקבוצה תלויה בעצמה במאבק על העלייה.
המנכ"ל גיל ברעם והמנהל המקצועי רועי כהןהמנכ"ל גיל ברעם והמנהל המקצועי רועי כהן
המנכ"ל גיל ברעם והמנהל המקצועי רועי כהן
(המנכ"ל גיל ברעם והמנהל המקצועי רועי כהן)
מנכ"ל הקבוצה גיל ברעם החליט על כניסה חינם למשחק וזאת במטרה שבמשחק הבית האחרון של העונה, שהוא גם המשחק הכי חשוב של הקבוצה העונה יגיעו למעלה מ-1,000 אוהדים. בימים האחרונים נעשו מאמצים למשוך את אוהדיה של הקבוצה לא רק מהעיר אלא מכל הסביבה.
היום בשעה 16:00 ערכה הקבוצה אימון מסכם לקראת אשקלון. המאמן ירון הוכנבוים והמנהל המקצועי רועי כהן שוחחו על ההרכב. לאחר האימון התכנסה הקבוצה במלון פלאזה בעיר, בו תשהה עד למשחק.
יובל אבידור (צילום: שרון צור)יובל אבידור (צילום: שרון צור)
יובל אבידור (צילום: שרון צור)
(יובל אבידור (צילום: שרון צור))
"לאורך כל העונה הוכחנו שהפועל נצרת עילית היא מועדון מגובש, חזק, ששואף למצוינות ויכול על כל מכשול. נותרו שני משחקים לסיום העונה. 90 דקות ועוד 90 דקות שיקבעו את עתיד הקבוצה והמועדון", מסר מאמן הקבוצה ירון הוכנבוים, "אנחנו רגע לפני עשיית היסטוריה ואנחנו זקוקים עכשיו יותר מתמיד את האוהדים שלנו יחד איתנו - בכמויות גדולות, בהתלהבות, בשירה ובעידוד שגם באילת ישמעו. רק אם נהיה עכשיו מלוכדים נעמוד באתגר. אני מרגיש שזה הרגע שלנו. אני מקווה שנצליח לעמוד במשימה, נשמח את האוהדים והעיר ובשבוע הבא גם נחגוג עלייה לליגת העל".