מגנה השמאלי המוכשר של קבוצת הנוער של הפועל נצרת עילית, סהר אוחיון, היה אחד השחקנים הבולטים בעליית הקבוצה העונה לליגת העל. ואתמול, יום ראשון, זכה לבונוס נוסף - זימון לנבחרת הנוער של ישראל תחת המאמן גיא עוזרי. יש לציין כי זה לא הזימון הראשון שלו לנבחרת הנוער.
סהר אוחיון בפעולה (צילום: שרון צור)סהר אוחיון בפעולה (צילום: שרון צור)
סהר אוחיון בפעולה (צילום: שרון צור)
(סהר אוחיון בפעולה (צילום: שרון צור))
"עשינו הישג מטורף. עשינו היסטוריה. אחרי 37 שנים חזרה קבוצת הנוער של המועדון לליגת העל. קשה לתאר את התחושות שחוויתי אחרי שהשגנו את המטרה", אמר אוחיון הנרגש בראיון מיוחד לאתר 'מיינט העמק', "סוד ההצלחה שלנו היתה צניעות ועבודה קשה. תמיד עבדנו קשה, השקענו ולא ויתרנו לעצמנו. היה לנו אופי חזק ומנטליות טובה. המאמן סמי מיכאלוב הוא מאמן גדול שתמיד האמין בנו והשקיע בנו. נתן לנו כוח, מרץ ומוטיבציה. הוא חי את המשחק. אני רוצה להגיד תודה מיוחדת למנהל המקצועי רועי כהן. הוא כמו אבא בשבילי. לא הייתי מגיע לאן שהגעתי בלעדיו. הוא תמיד פה בשבילי לכל דבר. יגאל אעידן, שכול הארץ מכירים אותו, אמר לי כשהייתי ילד שאני אצליח ואגיע רחוק רק אם אעבוד קשה. הוא צדק".
מה היתה הנקודה שבה הבנתם שאפשר לעלות ליגה?
"לאחר ששיחקנו נגד כל הקבוצות בליגה וראינו שאנחנו הקבוצה הכי טובה - החלטנו שנלך על כל הקופה. ידענו שאנחנו מסוגלים ושזה אפשרי".
מה היה הניצחון הכי חשוב העונה?
"ניצחון החוץ על הפועל עכו בתוצאה 1:2. באותה תקופה הם היו מקום ראשון ולאחר שניצחנו אותם עלינו למקום הראשון וממנו לא ירדנו עד סוף העונה".
איזו עונה היתה לך באופן אישי?
"זו עונה ראשונה בנוער. השתפרתי, התבגרתי, עבדתי קשה מאוד גם בנוער וגם באימונים עם הקבוצה הבוגרת. הוספתי אימונים גם בחדר כושר. תמיד האמנתי בעצמי. לרגע לא ויתרתי לעצמי גם כשהיה קשה. אני אדם מאמין. כל יום אני מניח תפילין. הדת והמשפחה הם מקור הכוח שלי. ההורים השקיעו בי המון ובלעדיהם לא הייתי מצליח".
חוגג עלייה לליגת העל (צילום: שרון צור)חוגג עלייה לליגת העל (צילום: שרון צור)
חוגג עלייה לליגת העל (צילום: שרון צור)
(חוגג עלייה לליגת העל (צילום: שרון צור))
לאן אתה שואף?
"להגיע לטופ של הכדורגל בארץ ובחו"ל. אני מאמין שאם עבודה קשה והתמדה הכל אפשרי. אני מקבל עזרה וסיוע ממאמן הכושר של נבחרת ישראל ומכבי חיפה ערן שדו. תמיד מייעץ ודוחף אותי להצליח. אני עושה אצלו אימונים אישיים כבר שלוש שנים ברציפות".
מה יהיה עונה הבאה בליגת העל? מה הציפיות?
"בעזרת השם שהקבוצה תתברג בצמרת הליגה. אני מאמין שתהיה קבוצה טובה וחזקה. גם לזכות באליפות זה דבר אפשרי. אי אפשר לדעת מה יהיה".