דריכות שיא בהפועל עפולה לקראת המשחק היום נגד בית"ר תל אביב/רמלה. בקבוצה מבינים שניצחון היום ישאיר את הקבוצה בתמונת העלייה לליגת העל ואילו הפסד או תוצאת תיקו, ככל הנראה, יהפכו את המשימה להרבה יותר קשה ומורכבת.
משחק על כל הקופה. שחקני עפולה (צילום: שרון צור)משחק על כל הקופה. שחקני עפולה (צילום: שרון צור)
משחק על כל הקופה. שחקני עפולה (צילום: שרון צור)
(משחק על כל הקופה. שחקני עפולה (צילום: שרון צור))
לאור ההתפתחויות במחזור האחרון ה-32, כשהמוליכה הפועל נצרת עילית שוב איבדה נקודות, בעפולה השתכנעו סופית כי אפשר העונה לחגוג עלייה לליגת העל. היחס וההתארגנות של ראשי הקבוצה למשחק היום היתה זהה לזה של לפני משחק על כל הקופה. מעבר למידור התקשורתי המנכ"ל יוסי כהן גער בשחקנים באסיפת קבוצה ואילו המאמן יגאל אנטבי דיבר על כך שהקבוצה תלויה אך ורק בעצמה.
בעפולה מקווים שבתום המחזור ה-33 הם ימצאו את עצמם אכן תלויים אך ורק בעצמם במרוץ לליגת העל. תסריט החלומות שבעפולה מייחלים אליו הוא כזה: ניצחון משכנע על בית"ר תל אביב/רמלה ביתרון של לפחות שני שערים וללא ספיגת שער חובה, תוצאת תיקו במשחק בין הפועל קטמון/ירושלים להפועל כפר סבא ותוצאת תיקו במשחק בין נס ציונה להפועל נצרת עילית. אם אכן התסריט הזה יתממש, עפולה תסלול את דרכה לליגת העל.
המנכ"ל יוסי כהן. שיחות עם שחקנים (צילום: שרון צור)המנכ"ל יוסי כהן. שיחות עם שחקנים (צילום: שרון צור)
המנכ"ל יוסי כהן. שיחות עם שחקנים (צילום: שרון צור)
(המנכ"ל יוסי כהן. שיחות עם שחקנים (צילום: שרון צור))
למרות חול המועד פסח והעובדה שרבים נמצאים בחופשה או מטיילים בקבוצה מקווים שיגיעו כ-1,000 צופים, שיעודדו את הקבוצה במשחק הכל כך קריטי. כדי לדרבן את הצופים להגיע הוחלט על כניסה חינם.
המשחק יחל בשעה 19:00.