הפועל נצרת עילית רשמה הערב הפסד שני ברציפות בפלייאוף העליון, 1:2 להפועל קטמון/ירושלים, והיא קרובה עכשיו לאבד את היתרון שיש לה על פני יריבותיה בצמרת. בעקבות ההפסד הפער של נצרת עילית מהמקום השני קוזז לנקודה אחת ומהמקום השלישי לשתי נקודות.
המאמן ירון הוכנבוים (צילומים: שרון צור)המאמן ירון הוכנבוים (צילומים: שרון צור)
המאמן ירון הוכנבוים (צילומים: שרון צור)
(המאמן ירון הוכנבוים (צילומים: שרון צור))
נצרת עילית עם סגל חסר ללא יובל אבידור, עופר ורטה ואחמד קסום הפצועים וים כהן ופדרו פטארצי המורחקים התייצבה הערב ב'גרין' למשחק בית שני ברציפות בפלייאוף העליון. בנצרת עילית קיוו לניצחון במטרה לפתוח פער מבטיח מהמקום השלישי, אך 'גרין' שוב לא האיר פנים לקבוצה הביתית.
הפועל קטמון/ירושלים היתה הערב הרבה יותר נחושה, בטוחה בעצמה ופחות לחוצה. שחקניו של יוסי מזרחי לא נשברו גם לאחר שפיגרו 0:1 במחצית הראשונה משער שכבש גיא דיין (עלה לשחק פצוע) מהנקודה הלבנה, לאחר בעיטה גאונית. במחצית השנייה קטמון עלתה נחושה מאוד וככל שהלחץ על הגנת נצרת עילית הלך וגבר השיוווין היה באוויר. ואכן קטמון הצליחה להשוות ובדקה ה-90 גם לבצע מהפך דרמטי ולנצח.
יובל שאוט. מאוכזביובל שאוט. מאוכזב
יובל שאוט. מאוכזב
(יובל שאוט. מאוכזב)
אלון נצר. מנסה להבין מה קרהאלון נצר. מנסה להבין מה קרה
אלון נצר. מנסה להבין מה קרה
(אלון נצר. מנסה להבין מה קרה)
גיא דיין. שיחק פצועגיא דיין. שיחק פצוע
גיא דיין. שיחק פצוע
(גיא דיין. שיחק פצוע)
לראשונה העונה פתח בהרכב החלוץ יובל שאוט, שנכנס טוב למשחק ועשה מספר פעולות התקפיות טובות במחצית הראשונה. שאוט הוסיף הרבה איכות ורעננות להתקפה. הוא אף הגיע לשתי הזדמנויות טובות לכבוש, אך החמיץ. במחצית השנייה נחלש לאחר שהתעייף.
ההפסד המאכזב הותיר מאות אוהדים שבורי לב ובעיקר חוששים, שמא הקבוצה למרות העונה האדירה שהיא מציגה תחמיץ את העלייה. "כואב הלב. משהו לא טוב עובר עלינו", אמר אחד האוהדים בצאתו מהמגרש.
מה ההסבר למה שקרה הערב ב'גרין'? במילה אחת לחץ. "מי שמפחד להפסיד לא יכול לנצח. אחרי 0:1 היינו צריכים להמשיך ולגמור את המשחק", אמר שחקן בקבוצה והוסיף: "יצאנו פראיירים".
שחקן אחר הוסיף: "יש מלא שחקנים לחוצים. שחקנים מדברים בחדר ההלבשה שהם מפחדים לטעות. יש פחד אצל שחקנים. שבוע הבא משחק סופר חשוב. צריך לחשוב טוב ויהיה בסדר".
גורם במועדון הוסיף: "הביטחון העצמי של השחקנים ברצפה. חייבים למצוא את הדרך להרים אותם. זה הזמן של הצוות המקצועי להשרות בשחקנים ביטחון ושקט".