קבוצת הנוער של הפועל עפולה תחגוג מחר, כך מסתמן, את העלייה חזרה לליגה הלאומית. הקבוצה המודרכת על ידי המאמן דני אומנסקי זקוקה לתוצאת תיקו במשחקה הביתי נגד הפועל בועיינה כדי להבטיח סופית את העלייה (שלושה מחזורים לסיום העונה). המשחק יחל בשעה 12:30 במגרש הסינטטי בעפולה עלית.
המאמן דני אומנסקי (צילומים: שרון צור)המאמן דני אומנסקי (צילומים: שרון צור)
המאמן דני אומנסקי (צילומים: שרון צור)
(המאמן דני אומנסקי (צילומים: שרון צור))
קבוצת הנוער של עפולה מובילה את הליגה הארצית צפון בבטחה כבר תקופה ארוכה. יש לה 52 נקודות והיא בפער של שמונה נקודות מהשלישית בטבלה הפועל בית שאן/מסילות. במקום השני נמצאת קבוצת הנוער של הפועל אסי גלבוע שככל הנראה תעלה גם היא ללאומית.
העלייה של קבוצת הנוער חזרה ללאומית היתה המשימה העיקרית של המנהל המקצועי שרון כץ, שמונה לתפקיד לפני שנתיים. בעונה שעברה זה לא צלח, אך העונה אחרי שלמד מהטעויות, עשה כץ את ההתאמות הנכונות והוביל את הנוער לעלייה. גם קבוצות הנערים של המחלקה מצליחות מאוד וקרובות לזכייה באליפות וגם על זה מגיע שאפו לכץ, שללא ספק הצדיק את מינויו על ידי מנהל מחלקת הספורט בעירייה עודד פרל.
חן דניאל פרץחן דניאל פרץ
חן דניאל פרץ
(חן דניאל פרץ)
נארת חאחונארת חאחו
נארת חאחו
(נארת חאחו)
קבוצת ההגנה הטובה בליגהקבוצת ההגנה הטובה בליגה
קבוצת ההגנה הטובה בליגה
(קבוצת ההגנה הטובה בליגה)
קבוצת הנוער של עפולה הפסידה העונה רק פעם אחת. יש לה יחס שערים מצוין. היא כבשה 70 שערים וספגה רק 12. היא קבוצת ההגנה הטובה בליגה. הכובשים המצטיינים של הקבוצה העונה הם: נארת חאחו 10 שערים, חן דניאל פרץ 9 שערים, בשאר בשיר 6 שערים, חן אלבז 6 שערים.
בעונה הבאה צפויים שינויים בניהולה של מחלקת הנוער, כשלראש המערכת חוזר שרון יונה - האיש הנכון, במקום הנכון ובזמן הנכון. אחת הסוגיות הראשונות שאליהן ידרש יונה היא האם להשאיר את המנהל המקצועי שרון כץ.