הפועל עפולה רוצה להמשיך את המסע החלומי לליגת העל וכדי שזה יקרה היא צריכה לנצח היום (שישי, 12.4) אחר הצהריים בחוץ את הפועל אשקלון. זה יהיה המשחק שיפתח את המחזור ה-32 בלאומית, המשחק השני במסגרת הפלייאוף העליון.
נתנאל גולדמן (צילום: שרון צור)נתנאל גולדמן (צילום: שרון צור)
נתנאל גולדמן (צילום: שרון צור)
(נתנאל גולדמן (צילום: שרון צור))
העפולאים נמצאים בעמדה מצוינת לעלות לליגת העל. הם ממוקמים במקום השלישי עם 50 נקודות, אותן נקודות שיש לנס ציונה שבמקום השני, רק שלאחרונה יש יחס שערים טוב יותר. כלומר ניצחון יחזיר את עפולה למקום השני וגם יצמק את הפער מהמקום הראשון לנקודה אחד. במקום הראשון נמצאת הפועל נצרת עילית והשתיים ייפגשו במחזור ה-34.
דריכות גדולה בעפולה לקראת המשחק. בכלל, לאורך כל השבוע הקבוצה היתה במתח בריא לקראת המשחק, התאמנה טוב, שיחות מוטיבציה ושקט תקשורתי. אין ספק שזה משחק שיכול לחרוץ גורל של עונה שלמה. לכן זה הזמן של השחקנים הבכירים והמנוסים לתת את הטון ולמשוך את הקבוצה לניצחון. זה הזמן של נתנאל גולדמן, עידן דוד, אדריאן רוצ'ט ותומר סויסה להתעלות ולחזור הביתה עם שלוש נקודות משמעותיות.
תומר סויסה (צילום: שרון צור)תומר סויסה (צילום: שרון צור)
תומר סויסה (צילום: שרון צור)
(תומר סויסה (צילום: שרון צור))
אין ספק שהמפתח לניצחון, בכל הקשור לצד ההתקפי, תלוי ברגליים של רוצ'ט המצוין. הקשר מקרית שמונה כבר היה במעמדים האלה לא מעט ויש לו את קור הרוח, המנהיגות, האיכות והיכולת להוביל את עפולה להישג שאף אחד לא חלם עליו לפני כמה חודשים. כמובן שבבירת העמק מצפים שבמאני טיים החלוץ סויסה יחזור להבקיע ויכבוש את השערים הכי משמעותיים העונה.
אדריאן רוצ'ט (צילום: שרון צור)אדריאן רוצ'ט (צילום: שרון צור)
אדריאן רוצ'ט (צילום: שרון צור)
(אדריאן רוצ'ט (צילום: שרון צור))
המשחק היום הוא גם מבחן גדול עבור מאמן הקבוצה יגאל אנטבי, שעדיין לא חתום לעונה נוספת. היום במיוחד הוא יהיה תחת זכוכית מגדלת - כיצד הכין את הקבוצה, המערך, ניהול המשחק וכמובן בשורה התחתונה התוצאה. אנטבי כשחקן היה כבר בכל מעמד מלחיץ בכדורגל הישראלי ועמד במעמדים האלה לרוב בהצלחה גדולה, אבל כמאמן זו הפעם הראשונה שלו במעמד קריטי או לפחות משמעותי.