למרות הכל, הפועל עפולה עדיין יכולה להישאר בליגה הלאומית. בתום המחזור האחרון של העונה הסדרה ירדה עפולה למקום האחרון בטבלה בעקבות תוצאת התיקו 0:0 הערב בבית נגד בית"ר תל אביב/בת ים. ב-30 משחקים השיגה הקבוצה 23 נקודות. מי האמין שכך יהיה ערב פתיחת העונה.
ערן לויערן לוי
ערן לוי הערב בעפולה
(צילום: שרון צור)
סיכום המשחק: עפולה עמדה טוב על המגרש, אבל לא הצליחה לייצר מספיק מצבי הבקעה טובים כדי להכריע את המשחק. מנגד שחקני בית"ר תל אביב/בת ים היו נמרצים, החזיקו בכדור וכשסיכנו את השער הם מצאו שם את שוער עפולה גולן אלקסלסי במיטבו.
שלומי דורה ותומר רחמיםשלומי דורה ותומר רחמים
שלומי דורה ותומר רחמים מאוכזבים
(צילום: שרון צור)
אופק נדיראופק נדיר
אופק נדיר. מרגיש את הפספוס
(צילום: שרון צור)
שורה תחתונה: ביכולת הזו עפולה תתקשה להישאר בליגה. המאמן שלומי דורה הפך את עפולה לקבוצה הרבה יותר טובה ממה שהיתה עד שהגיע, אבל זה עדיין לא מספיק. עפולה חייבת להרים את האיכות שלה, בעיקר בחלק ההתקפי, כדי שתוכל לייצר את רצף הניצחונות שיוביל אותה למבחנים.
למה ומדוע: הקשר/חלוץ יובל שאוט לא שותף היום. זה קצת לוקסוס לא לשתף שחקן ברמה שלו. על פי האימונים הוא חזר לעצמו ונמצא בכושר מצוין. שאוט הוא שחקן שצריך לפתוח בהרכב ואם לא אז לפחות להיכנס כמחליף ראשון. עפולה כדי להישאר בליגה צריכה את שאוט על המגרש.
גולן אלקסלסיגולן אלקסלסי
גולן אלקסלסי. עוד משחק טוב
(צילום: שרון צור)
ראש העיר אבי אלקבץראש העיר אבי אלקבץ
ראש העיר אבי אלקבץ במתח
(צילום: שרו צור)
זרקו קוראץזרקו קוראץ
זרקו קוראץ הערב
(צילום: שרון צור)
החלטה נכונה של דורה: נתנאל גולדמן הוסט לעמדת הבלם אחורי והציג משחק טוב מאוד.
"עם המון מזל אנחנו עדיין בחיים", אמרו הערב בעפולה, "ההישארות בליגה עדיין תלויה בנו. מעכשיו אין תירוצים. חייבים לנצח בכל משחק. נתמודד עכשיו מול היריבות שלנו בתחתית. כל משחק הוא על שש נקודות. בחמישי הבא מתחילה המלחמה. או שנהיה הפועל בית שאן ונעלם מנוף הכדורגל או שנישאר בליגה".
גורם בכיר בעפולה אמר: "בסך הכך שיחקנו טוב היום. השחקנים לא היו מרוכזים מספיק ליד השער. המטרה להגיע למבחנים. כולם משחקים נגד כולם. הכול יכול לקרות. כולם יודעים איך ולמה הגענו למצב הזה".