אלון דוד (46) מונה לתפקיד מנהל מחלקת הנוער של הפועל עפולה, לאחר שביצע את אותו התפקיד בהצלחה רבה ב-7 השנים האחרונות בעמק המעיינות ובגליל תחתון. הוא יחליף בתפקיד את עמי אסייג שלפני כחודש הודיע על רצונו לסיים את הפרק במחלקת הנוער של המועדון.
אלון דודאלון דוד
אלון דוד
(צילום: פרטי)
דוד נבחר פה אחד בוועדת האיתור שנערכה אתמול(ראשון) ברשת 'שחקים' עפולה בה היו 6 מועמדים לתפקיד. דוד, תושב רמת צבי, משמש גם כמורה לחינוך גופני בבתי הספר בעיר עפולה: רימונים, ובחטיבת הביניים אורט/אורן.
דוד אמר לאחר בחירתו: "מודה לחברי הועדה על האמון בי. עפולה מבחינתי זה בית ואני שמח לחזור אליו לאחר שנים רבות. לא אשתנה- מעולם לא הייתי טובים בדיבורים, אלא במעשים, אז שיהיה לנו בהצלחה".
שלומי אלבז ואלי מלולשלומי אלבז ואלי מלול
שלומי אלבז ואלי מלול
(צילום: שרון צור)
יו"ר הדריקטוריון, אלי מלול אמר לאחר בחירת דוד: "אלון בהחלט הרשים את חברי הועדה ואנו סומכים ובטוחים כי הוא האיש שיוביל את מחלקת הנוער למחוזות שבהן אנו רוצים לראות אותה. לא פשוט לנהל מחלקת נוער ועמי אסייג עשה זאת בצורה מעוררת השראה. אין לי ספק שהעובדה שזה מה שאלון עשה בשנים האחרונות תאפשר לו כניסה חלקה לתפקיד".
מנהל אגף הספורט שלומי אלבז ומנכ"ל שחקים, דניאל בן סיכמו: "אלון נכנס לנעליים גדולות ולתפקיד מאתגר מאוד. אין לי ספק בכלל שאלון יוביל את מחלקת הנוער שלנו למקומות בהן היא צריכה להיות. מדובר באדם ראוי, עם אישיות כובשת. לאלון יש 5 שנים לבנות כאן את מחלקת הנוער הטובה באיזור כיאה לעיר כמו עפולה. נשמח לראות גם את המועמדים האחרים שהציעו את עצמם לתפקיד משתלבים אצלנו במשרות האימון".
פרסום ראשוני: 11:09 , 06.07.20