ההכנות של הפועל עפולה לקראת החזרה למשחקים נמצאות כבר בשלב מתקדם. בקבוצה ישנה דריכות גדולה שכן לכולם ברור שמשימת ההישרדות תהיה מורכבת הרבה יותר מאשר טרום עידן הקורונה.
שלומי דורהשלומי דורה
שלומי דורה
(צילום: שרון צור)
"חיכינו לרגע לחזור לאימונים הרבה זמן. האימון הראשון הרגיש כמו אווירה של האימון הראשון בתחילת עונה". אמר שלומי דורה מיד עם החזרה לאימונים, "בניגוד למה שחושבים אנחנו מאוד רוצים להשאיר את הקבוצה בליגה על המגרש ובלי טובות של אף אחד. גם השחקנים, גם הצוות וגם אני וההנהלה באים מפוקסים ומוכנים לכמעט חודשיים של הישרדות".
יש לכם למעשה פחות מחודש של אימונים להיכנס לקצב לפני החזרה לליגה, יש חשש שהשחקנים לא יצליחו לעמוד בעומס?
"זו לא הכנה אידיאלית בכלל. מצחיק להגיד שאנחנו צריכים להתאמן שלושה שבועות ולשחק תשעה משחקים ב-30 יום. בעונה רגילה שהקבוצה יוצאת לפגרה של שלושה שבועות עד חודש אנחנו עושים לפחות תשעה משחקי אימון לפני החזרה לליגה ומשחקי גביע טוטו. אבל זה מה שקבעו ועם זה נתמודד. נשתדל לשמור על השחקנים מבחינה פיזית ובריאותית הכי טוב שאפשר כדי שהם יוכלו לתת לנו את התפוקה בצורה הטובה ביותר שיש".
ערן לויערן לוי
ערן לוי
(צילום: שרון צור)
זרקו קוראץזרקו קוראץ
זרקו קוראץ
(צילום: שרון צור)
דורה מוסיף כי כרגע לא מתוכננים משחקי אימון מחשש לפציעות. "אולי נערוך משחק אימון אחד כי אני מעדיף לשמור על השחקנים. במשחקי אימון יש רצון להוכיח ולנצח וזה מקור סכנה לפציעות מיותרות. נשתדל להחזיר להם את האוויר במשחקים פנימיים".
לפני שהליגה יצאה לפגרת קורונה ראינו שהצלחת למצוא את הנוסחה והקבוצה התחילה להתחבר ולצבור נקודות אתה חושב שהפגרה תעצור את המומנטום?
"אני חושב שדווקא הפוך כי קיבלנו בחזרה שחקנים כמו טיטלמן וגולדמן שאני מאמין שעד תחילת הליגה יהיו כשירים ב-100% וגם סיידר ושאוט שאולי יבריאו גם כן ואז הסגל כבר יהיה הרבה יותר רחב ושמיש וזה ייתן לנו אפשרות לשחק בעוד דרכים. מה גם שצפויים להיות חמישה חילופים אז נצטרך את כולם לתקופה הזו. לכן אפשר להסתכל גם על חצי הכוס המלאה שעד תחילת המשחקים יהיה לנו סגל מלא".
ארז איסקובארז איסקוב
ארז איסקוב
(צילום: שרון צור)
קווין ריינשטייןקווין ריינשטיין
קווין ריינשטיין
(צילום: שרון צור)
אסף אריאליאסף אריאלי
אסף אריאלי
(צילום: שרון צור)
עם היד על הלב לא הייתה תקווה שיכריזו על סיום הליגה הלאומית בדומה למה שעשו עם הליגות הנמוכות ועפולה היום הייתה כבר אחרי חגיגות ההישארות?
"עברה בי מחשבה כזו אבל זה היה תמיד נזכר כהישג עם כתם ואני לא אוהב שיש עליי כתמים. בכל החיים שלי ובכל הקבוצות שהייתי הצלחתי במשימות שניצבו בפניי בצורה הכי מקצועית שיש. אם היינו נשארים בליגה בצורה כזו כנראה שהיינו מסמנים וי, אבל זה לא היה משהו שעושה לי תחושה טובה מבחינה ספורטיבית. הייתי מרגיש שזה הישג שהוא לא באמת שלי".