צילום: מגנט לולהצילום: מגנט לולה
צילום: מגנט לולה
(צילום: מגנט לולה)
השכונה החדשה 'המושבה בשריד' במגדל העמק עולה על הקרקע: היום בבוקר נפתח משרד המכירות באירוע חגיגי ונוצץ בנוכחות היזם והבעלים ז'אן מישל פרטוש, ראש עיריית מגדל העמק אלי ברדה, רב העיר דוד גרוסמן, מוזמנים ותושבים.
הפרויקט יוצא לדרך מגובה מראש בהתחייבות של היזמים לאכלוס תוך 18 חודשים עד 24 חודשים ומחוזק ביישום הולך ומתקדם של תשתיות חדשות, פרי הסכם הגג של העירייה ומשרד הבינוי והשיכון שיקלו על נגישות והתאקלמות הדיירים.
צילום: מגנט לולהצילום: מגנט לולה
צילום: מגנט לולה
(צילום: מגנט לולה)
צילום: מגנט לולהצילום: מגנט לולה
צילום: מגנט לולה
(צילום: מגנט לולה)
צילום: מגנט לולהצילום: מגנט לולה
צילום: מגנט לולה
(צילום: מגנט לולה)
"מדובר בשכונה המקדימה את זמנה בכל הפרמטרים –הבטחת הכניסה המהירה לבית תקל על הרוכשים תמנע מהם כפל תשלומים על שכירות ומשכנתא ותחסוך להם עד כ-100,000 שקל", אמר ז'אן מישל פרטוש, יזם ובעלים חברת אדר בעמקים, "החוכמה היא לבנות מגורים כשהתשתיות והתעסוקה כבר מבוססים. הדיירים לא יכנסו לאתרי בנייה".
שכונת 'המושבה בשריד' מהווה פתרון זמין, ריאלי ואיכותי לתמהיל גדול של משפחות: לזוגות צעירים מהעיר ומעמק יזרעאל, שאינם יכולים להרשות לעצמם להקים בית במושב או בקיבוץ בעקבות ההורים ועדיין יכולים להגשים את חלום הדירה החדשה באווירה קהילתית כפי שהורגלו אליה.
הפרויקט המתוכנן –"המושבה בשריד", כוללת 474 יח"ד על פני 4 מתחמי מגורים מתוכם 177 יח"ד לשוק החופשי ו- 297 יח"ד במסגרת "תוכנית מחיר למשתכן". בשכונה יבנו בנייני בוטיק- מבנים מדורגים ומרווחים בבנייה נמוכה לשמירה על פרטיות ותחושת קהילתיות בדומה לאווירת ההרחבות בקיבוצים ובמושבים אך במחיר נמוך בהרבה. את כל אלו, עוטפים מרחב ונוף ירוק שמעניקים תחושה של "בית בתוך הטבע".
צילום: לילך דומינגזצילום: לילך דומינגז
צילום: לילך דומינגז
(צילום: לילך דומינגז)
צילום: לילך דומינגזצילום: לילך דומינגז
צילום: לילך דומינגז
(צילום: לילך דומינגז)
צילום: אלבום פרטיצילום: אלבום פרטי
צילום: אלבום פרטי
(צילום: אלבום פרטי)
בתמהיל הדירות ניתן יהיה למצוא דירות 3,4,5 חדרים, פנטהאוזים ודירות בפורמט הייחודי "גם וגן"-עם מרפסות וגינה אחורית פרטית, כל תקרות גבוהות והמרפסות גדולות במיוחד. כמו כן, הבניינים הינם בנייני בוטיק בעלי 3-4 קומות בלבד, עם 8-10 דיירים בכל בניין ומפרט בסטנדרט גבוה.
לדוגמה, דירת פנטהאוז 4 חדרים, עם תקרה גבוהה במיוחד של 3.2 מ', מרפסת ענקית של 40 מ"ר לנוף הפתוח של עמק יזרעאל תעלה החל מ - 1,195,000 שקלים. דירת 5 חדרים בגודל 120 מ"ר עם מרפסת גדולה 18 מ"ר תעלה החל מ- 1,220,000 שקלים. דירת "גם וגן" דירת 5 חדרים עם מרפסת קידמית וענקית לנוף העמק וגינה אחורית לפרטיות המשפחה בגודל 116 מ"ר עם מרפסת בגודל 42 מ"ר וגינה בגודל 70 מ"ר תעלה החל מ-1,400,000 שקלים. כלל המכירה תתבצע באמצעות בנק מלווה ובהתאמה לחוק המכר.
באדיבות 'אדר בעמקים' באדיבות 'אדר בעמקים'
באדיבות 'אדר בעמקים'
(באדיבות 'אדר בעמקים' )
את השכונה 'המושבה בשריד' מקימה אדר בעמקים, חברה בעלת ניסיון עסקי ,יזמי ונדל"ני עצום ומומחית לפרויקטי "מחיר למשתכן". בין היתר 84 יח"ד בשכונת יפה נוף במגדל העמק ופרויקט נוסף למשתכן בנצרת עילית. הקבוצה שמה לה למטרה ליזום פרויקטים למשפחות שרוצות לבנות בית בסביבות מגורים חדשות ומתפתחות המאפשרות הזדמנות כלכלית, תעסוקתית, חינוכית וחברתית.