במסגרת פרויקט העסקים של רשת mynet ו-Google ישראל, נפגשנו עם בעלי עסקים שכבר השתתפו בקורס, והצליחו לבנות ולהקים ברשת דף עסקי בחינם.
ברק סיידה, מבעלי "ברק טכנולוגיות" בבאר שבע, המתמחה בהתקנת מצלמות, אזעקות ומערכות מתח נמוך מספר כי הוא שמע על הסדנה דרך חברה והחליט להגיע "כל מה שקשור לפרסום העסק שלי הוא חשוב ואני תמיד מעוניין לשמוע. יש לי כבר אתר אינטרנט, אבל הקורס לימד אותי איך לבנות עמוד עסקי בכמה שלבים פשוטים וקלים. את העמוד כבר התחלתי להפיץ דרך הפייסבוק".
ברק סיידה ועמוד הנחיתה שבנהברק סיידה ועמוד הנחיתה שבנה
ברק סיידה ועמוד הנחיתה שבנה
(ברק סיידה ועמוד הנחיתה שבנה)
-
אילנית מחברת "תותח דודי שמש" השתתפה בסדנה בנתניה "תמיד אמרו לי שכדאי לקדם את העסק בדיגיטל. עם הכלים שנתנו לי הצלחתי לעצב את העמוד העסקי לחברה. עכשיו אני כבר יודעת איך מסדרים ואיך עורכים עמוד עסקי. אמנם היה לי מאוד קשה למצוא את הזמן להגיע, אבל הזזתי את כל לוח הזמנים שלי על מנת להתפנות לקורס - וזה בהחלט היה שווה. המדריכים הסבירו בצורה מסודרת וגם האווירה היתה מאוד נעימה."
-
ליאת, הבעלים של החווה הטיפולית "לרכב עם הרוח" השתתפה אף היא בסדנה: "אמנם אני עדיין בשלבים של בניית עמוד עסקי, כי אני רוצה להוסיף עוד תמונות מיוחדות, אבל זה בהחלט תרם לי הרבה ידע ואת הכלים לעשות את זה לבד, מבלי לשלם למישהו חיצוני. אני מאוד ממליצה לכל בעל עסק לקחת חלק בהדרכות האלו".
מיזם העסקים של גוגל ומיינט בנתניה | צילום: איתמר רותםמיזם העסקים של גוגל ומיינט בנתניה | צילום: איתמר רותם
מיזם העסקים של גוגל ומיינט בנתניה | צילום: איתמר רותם
(מיזם העסקים של גוגל ומיינט בנתניה | צילום: איתמר רותם)
-
רוצים ללמוד איך לבנות עמוד עסקי בגוגל לעסק שלכם? הסדנאות של mynet ו-Google מתקיימות ב-13 ערים ברחבי הארץ, ומיועדות לעסקים קטנים-בינוניים שרוצים לשפר את הנוכחות הדיגיטלית שלהם ברשת. להרשמה לסדנה הקרובה אליכם - כנסו כאן.📷