בואו להכיר את פלר חסן נחום, 48, המשנה לראש העיר ירושלים ומועמדת בפריימריז לליכוד במשבצת אישה חדשה.
1 צפייה בגלריה
פלר חסן נחום
פלר חסן נחום
פלר חסן נחום
(צילום: רועי טוכבנד)
כלכלה: "חופשית. על ידי הורדת מיסים, צמצום חסמים הורדת בירוקרטיה שבירת מונופולים ולאפשר התפתחות של שוק עבודה שנותן הזדמנות לתעסוקה איכותית גם בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית".
ירושלים: "בירתנו הנצחית והמאוחדת בירת העם היהודי כולו. זוכה לראש עיר מצוין ומקווה שרק תמשיך ותתפתח אסייע לה להמשיך ולהתפתח בכל תפקיד ציבורי. מטרופולין שצריך אליו את גוש עציון, גבעת זאב וביתר עלית".
הקרן החדשה לישראל: "יהודים אקטיביסטים שהפכו לקרבן של הנרטיב האנטי ציוני, מאחלת להם להבין שמי שיוצא נגד העם שלו לא יקבל חיבוק בחוץ, אלא ההפך. העולם יכבד יכבד את שיכבד המורשת והזהות שלו".
הייטק: "הפך את מדינת ישראל למעצמה טכנולוגית עולמית , אחת הסיבות שהפכו את ישראל למחוזרת בקהילה הבינלאומית ובמזרח התיכון".
מנחם בגין: "חתר תמיד לאחדות בתוך העם, ראש הממשלה היחיד שקבור בהר הזיתים ובכך מאחד את ירושלים יום יום".
נשים בפוליטיקה: "'בזכות נשים צדקניות נגאלו ישראל'. חייבים לסייע לקידום מועמדות ראויות בפוליטיקה המקומית והארצית זה יביא לייצוג שווה לכל אזרח ואזרחית. בכל שולחן מקבלי החלטות".
בני עקיבא: "התנועה שהעניקה לי את הערכים והחיבור לציונות ולזהות היהודית שלי. ארבעת ילדיי חניכים ומדריכים גאים בתנועה".
ישיבת הכותל: "בית המדרש שבו למד בעלי אדם לפני שהכרנו בלונדון".
גיברלטר: "מקום הולדתי. מורשת משפחתית שמתעצמת כאשר אבי יהושע חסן נבחר לראש הממשלה הראשון של חצי האי".
יהודה ושומרון: "מורשת היסטורית והתיישבות מתפתחת. צריך לסייע לפתח את התיירות התנכ"ית והקולינרית הנהדרת. המירוץ למיליון תושבים ותושבות מחייב עדכון של יעדי הבנייה שיוזילו גם את מחירי הדיור".
התקשורת הזרה: "כלי חשוב למלחמה באנטישמיות ובתנועת ה-BDS, אני מופיע מול מרואיינים קשים ונלחמת על הכבוד הלאומי".
הרבנות הראשית לישראל: "מקווה שתלך תמיד בדרכם של מייסדיה- הרב קוק והרב הרצוג, הרב יעקב מאיר והרב עוזיאל שידעו לשמור על האחדות ועל חשיבה הלכתית מתחדשת תוך שמירה על הזהות היהודית והשייכות למורשת".
הסכמי אברהם: "הייתי נבחרת הציבור הראשונה שהגיע לאמירויות לאחר חתימת ההסכמים, הקמתי מועצות עסקיות משותפות. הסכמי אברהם רשומים על בנימין נתניהו והם ביטוי להצלחת המודל 'שלום תמורת שלום'".