התרגשות גדולה בעמק יזרעאל לקראת הופעתו הערב של הזמר והיוצר שלמה הארצי באמפי נהלל. ארצי מהאמנים החשובים, המצליחים והפוריים בארץ יופיע עם הלהקה שמלווה אותו - מאיר ישראל, אבי סינגולדה, בן ארצי, טל פורר, אייל מזיג, הילה בן טובים, עדי מאירי, שי מאירי. ההופעה, שתחל בשעה 20:30, צפויה להיות מרגשת ביותר, סוחפת ומלאה ברגעים שישארו בלתי נשכחים.
צילום: אבי רוקח, "ידיעות אחרונות"צילום: אבי רוקח, "ידיעות אחרונות"
צילום: אבי רוקח, "ידיעות אחרונות"
(צילום: אבי רוקח, "ידיעות אחרונות")
ההופעה הערב של ארצי במושב נהלל - מושב העובדים הראשון שחוגג 98 שנים, מרגשת במיוחד כי למעשה הוא חוזר להופיע לראשונה מזה המון שנים בנוף ילדותו. כידוע, ארצי נולד בנובמבר 1949 באלוני אבא, שאז נקרא קיבוץ 'נווה יער' (בשנת 1951 הפך למושב שיתופי ושינה את שמו לאלוני אבא) להורים ניצולי שואה - מימי, ששרדה את מחנות הריכוז אושוויץ-בירקנאו, ויצחק, ניצול שואה יליד רומניה.
ארצי ומשפחתו התגוררו שבע שנים באלוני אבא לפני שעזבו לתל אביב, כך שלזמר המכונה 'המלך' יש להניח לא מעט זכרונות מהמקום ואולי הוא יספר עליהם היום בהופעה. ארצי בוודאי ישיר את השיר 'נוף ילדותי', האמת זה גם מתבקש, שמתכתב באופן עוצמתי עם מיקום ההופעה הערב. יש להניח שהתרגשות שיא בקהל ובטח גם אצל ארצי עצמו תהיה כשישיר את המילים - "בגן העדן של ילדות, אשר היה פורח, הייתי חלק מהנוף, היום אני אורח...".
הכניסה הטמפלרית באלוני אבא (צילום: שרון צור)הכניסה הטמפלרית באלוני אבא (צילום: שרון צור)
הכניסה הטמפלרית באלוני אבא (צילום: שרון צור)
(הכניסה הטמפלרית באלוני אבא (צילום: שרון צור))
המופע הערב של ארצי סוגר את מופעי הקיץ המגוונים והרבים של מחלקת התרבות של המועצה האזורית עמק יזרעאל בניהולה של רחלי אבידוב.
המופע יתקיים בעמידה וכל הכרטיסים אזלו. 4,000 איש יגיעו הערב לנהלל. רצוי להקדים כדי להמנע מפקקים ומחיפוש מתיש אחר חניה.