משטרת ישראל הגישה כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים כנגד תושב נצרת בן 19 שיחד עם אחיו הקטין תקפו צעיר אחר בצורה אלימה ויוצאת דופן - כי שאל את הנאשם שבהה בו: "על מה אתה מסתכל?"
מהמשטרה נמסר כי בתאריך 6.9.19 התקבלה הודעה במוקד 100 של משטרת ישראל על קטטה בשכונה בנצרת בין צעירים במהלכה אחד נדקר ופונה לבית החולים בנצרת לקבלת טיפול רפואי. מיד עם קבלת ההודעה הגיעו שוטרים, איתרו את זירת האירוע והחלו באיסוף ממצאים במקום ופתחו בחקירה במסגרתה איתרו את החשודים בתקיפה האלימה- שני האחים האחד בן 19 והשני קטין.
עוד נמסר מהמשטרה כי הם נעצרו הובאו לחקירה ובהתאם להתפתחויות בחקירה בית המשפט נעתר לבקשת המשטרה ומעצרם הוארך מפעם לפעם.
עוד נמסר מהמשטרה כי מחקירה מהירה ומקצועית עלה כי: סמוך לשעה 13:00 הקורבן צעיר בשנות ה-20 שהה בשכונה יחד עם חבריו. כשהבחין הקורבן בנאשם מסתכל עליו ובוהה בו שאל אותו "על מה אתה מסתכל?"
או אז החל אירוע אלימות ובשלב מסויים הנאשם יחד עם אחיו הקטין שלפו מכיסהם סכין יפנית ודקרו את הקורבן בכל חלקי גופו: דקירה בצד שמאל של הפנים באורך של כ-14 ס"מ, דקירה בצוואר באורך של כ- 10 ס"מ, דקירה בגב ובכתף עד אשר הקורבן נזקק לטיפול רפואי וחבריו פינו אותו לבית החולים בנצרת.
"לאחר חקירה אינטנסיבית שבמהלכה נגבו עדויות ונאספו ראיות, חטיבת התביעות של משטרת ישראל הצליחה לגבש תשתית ראייתית כנגד הנאשם ואחיו", נמסר המשטרה, "חטיבת התביעות של המשטרה הגישה נגדם כתב אישום חמור בעבירות של פציעה בצוותא כשהעבריין מזויין והחזקת סכין שלא כדין וכן הוגשו נגדם גם בקשות למעצרם עד תום ההליכים בבית משפט השלום בנצרת".
עוד מסרו מהמשטרה כי היא מגלה אפס סובלנות לעבירות בריונות ואלימות מכל סוג שהוא המופנות כנגד אזרחים ותפעל במהירות ונחישות כנגד כל גילויי האלימות. "המשטרה לא תקבל מצב שבו אזרחים מותקפים באלימות, בצהרי היום במקום ציבורי והיא תפעל בכל הכלים העומדים לרשותה במטרה להביא את אותם עבריינים לדין", נמסר.