תיעוד: נעצר בזמן נסיעה בנצרת על ידי בלשי משמר הגבול של משטרת ישראל כשברכבו נשק מסוג M-16 המוחזק בניגוד לחוק ואתמול הוגש נגדו כתב אישום חמור.
צילום: דוברות המשטרהצילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה
(צילום: דוברות המשטרה)
מדוברות המשטרה נמסר כי בתאריך 29.08.19 יום ה', פעלו בלשי משמר הגבול בעיר נצרת במסגרת פעילות לאיתור אמצעי לחימה בלתי חוקיים. הבלשים שהבחינו ברכב חשוד ובו שני חשודים, עצרו את הרכב בתוכו אותר נשק מסוג רוס"ר M-16.
מכתב האישום שהוגש על ידי פרקליטות מחוז צפון בבית המשפט המחוזי בנצרת נגד החשוד המרכזי עולה, שסמוך למתחם קניות בנצרת, נעצר הרכב בחסימה משטרתית יזומה ובחיפוש שנערך ברכב אותר הנשק כשהוא מוסתר ומכוסה במגבת מאחורי המושב שליד הנהג.
עוד נמסר מהמשטרה כי במקום נעצרו כאמור שני חשודים כאשר החשוד המרכזי הוא תושב נצרת בגיל 19, שאתמול הוגש נגדו כתב אישום והמשטרה ביקשה את הארכת מעצרו עד תום ההליכים.
"המאבק באמצעי הלחימה הבלתי חוקיים נמשך ביתר שאת עם פעילות יזומה של כוחות משטרה רבים הפועלים לחיזוק ביטחונו של האזרח בישראל", נמסר מהמשטרה, "במקרה הנ"ל מדובר באישום חמור של נשיאת נשק שהעונש עליו יכול להגיע ל- 10 שנות מאסר. משטרת ישראל תמשיך לפעול הן במישור המודיעיני והן במישור המבצעי בכדי להעמיד לדין את העבריינים".