תושבים בקרית שמונה הפגינו ביום שני השבוע נגד מתכונת ההפעלה של רשות החנייה במרכז העיר. הם קראו לעירייה לאמץ את המסקנות המקוריות של ועדת מלול, שהוקמה כדי לטפל בתלונותיהם, והבטיחו כי המאבק יימשך. תושבים מהרחובות הסמוכים למרכז כבר מוחים על העדר חנייה ליד בתיהם.
ביצע מעשים מגונים באוטובוס וצילם את זה התפטר בגלל אסתמה ויקבל 61 אלף שקל פיצוי יש רישיון: מכון הקרנות יוקם ב'העמק'
עשרות איש שהתכנסו להפגנת מחאה ב'מרכז רסקו' בעיר, נענו לקריאת מובילי המאבק ברשת ובפייסבוק להפגנה שאורגנה תוך מספר ימים. אחד ממארגניה, מישל בן שימול, הביע שביעות רצון מהיענות הציבור ואמר: "זה לא קל לארגן הפגנה בקרית שמונה. אם הגיעו כל כך הרבה אנשים, זה אומר שהנושא הזה באמת מעיק על הציבור.
"היתה כאן אמירה לעירייה לאמץ את מסקנות ועדת מלול במתכונתם המקורית. נמשיך במאבק בדרכים שונות, כולל המשפטי, לאחר שנקבל מהעירייה את כל המסמכים הקשורים לנושא".
דברים נוקבים בהפגנה אמרה עו"ד סמדר ויינברג: "מר ניסים מלכה, ראש העירייה, וחברי מועצת העיר. בטלו מיד את מס החנייה! האם ברצונכם להיזכר באלה שאילצו את התושבים לשלם מס על כל בול שהם קנו בדואר? או תרופה שקנו בבית מרקחת? התושבים ובעלי העסקים בקרית שמונה זכאים לשירותים נוספים ולא למסים נוספים. הבטתם קדימה דרך החור בגרוש, ולא דרך משקפת החזון".
במקביל, מחו תושבים בפייסבוק על כך שעובדי קופות החולים בעיר קיבלו תווי חנייה מהעירייה.
מעיריית קרית שמונה נמסר בתגובה: "תווי החניה שחולקו לקופות החולים בעיר נועדו כדי לאפשר לצוותים הרפואיים – רופאים ואחיות – לצאת לביקורי בית ולהעניק טיפול רפואי בבתי תושבים ברחבי העיר. אנחנו רואים חשיבות רבה להקל את עבודתם של צוותי הרפואה בעיר שצריכים להיות ניידים בכל רגע נתון, להתעסק בהצלת חיים ובהענקת טיפול רפואי ולא בביזבוז זמן יקר בחיפוש אחר מקומות חניה".