חברי המשלחת התקבלו בלשכת ראש העירייה, רפאל בן שטרית, שהציג בפניהם את חזונו בתחום התיירות, הכולל הקמת תוכנית אב לתיירות, חיבור בין הגן הלאומי למרכז העסקים בעיר והרחבת תכולת היציעים בתיאטרון הרומי שבגן הלאומי.
41 שנה אחרי המלחמה: "למה נטשו אותנו?" בין קודש לחול: מה פתאום מכירה פומבית בכיפור? פשרה: צה"ל ישלם ארנונה על מוצב למג'דל שמס
בן שטרית הבהיר את עמדתו שלפיה במשך שנים רבות תחום התיירות בעיר התחיל והסתיים בגן הלאומי, כשמרבית התיירים סיירו בו ויצאו מהעיר.
"על מנת להפוך את התיאטרון לכלכלי יש צורך בתוספת 2,500 מושבים בשורת המושבים העליונה בנוסף ל־2,500 הקיימים היום", אמר בן שטרית, "גם שביל הגישה לגן הלאומי חייב לעבור שדרוג מהותי. יש להפוך את המרכז העירוני לדרך שבה יעברו המבקרים והתיירים. יש צורך ממשי ביצירת מדרחוב והסטה של התנועה אל נקודה במרכז העיר שממנה תהיה גישה ראשית לגן הלאומי".
לקראת סיום המפגש שיבח וינר את הצוות שגיבשה הנהלת העיר והודיע כי משרדו יגבש בשיתוף העירייה תוכנית אופרטיבית לפיתוח מוצרים תיירותיים ותשתיות בבית שאן. כמו כן אמר וינר כי משרדו יבחן את האפשרות להגדיל את תכולת התיאטרון ויבדוק את ההיבט התכנוני והתקציבי על מנת שיהיה אפשר להגיש בקשה מסודרת למשרד התיירות לקראת תקציב שנת 2015. "המטרה שלנו היא להעצים את הפוטנציאל הקיים במקום לפעילות מסחרית, יומית ולילית, דבר שיהווה מנוף לתיירות ולכלכלת העיר", סיכם וינר.