נהגת נפלה השבוע עם מכוניתה מחנייה באזור העמק, לאחר ששילבה להילוך קדמי במקום להילוך אחורי. בשישי, בשעות הבוקר, התכוננה הנהגת לצאת לנסיעה במכוניתה, אבל פגעה בחומה התוחמת את החנייה שבה חנה הרכב שלה, שברה אותה ונפלה עם רכבה למטה. האישה שככל הנראה התבלבלה בין ההילוכים, נפלה עם רכבה בצורה אנכית כך שחלקו הקדמי של הרכב נושק לאדמה ואילו חלקו האחורי תלוי באוויר.
"אם המוזיאון לזכר בתי ייסגר, החיים שלי ייגמרו" חשד: תושב עפולה גנב תרמילי חיילים מאוטובוסים מחכים לכם בעמוד של "ידיעות העמק" בפייסבוק
כוחות של מד"א שהגיעו תוך מספר דקות ביצעו באישה בדיקות בעודה בתוך הרכב וחיכו עד להגעת צוותי כיבוי אש שיחלצו אותה בבטחה מתוך המכונית. מוחמד אבו סאלח, פרמדיק במד"א גלבוע, סיפר כי תוך ארבע דקות מקבלת הקריאה הגיעו הכוחות לשטח.
"האישה הייתה מבוהלת ולדבריה נראה כי התבלבלה בהילוכי הרכב וזו הסיבה לנפילתה", סיפר, "ביצענו בה בדיקות בעודה בתוך הרכב, דרך החלון, מטעמי בטיחות ומחשש שחילוץ מהיר עלול לגרום לתזוזה של הרכב או להטייתו וכתוצאה מכך הדבר יסכן את האישה ואת הצוותים בשטח. חיכינו לצוות הכיבוי שיעשה את החילוץ כמו שצריך".
לדבריו של אבו סאלח מצבה של האישה הוגדר קל ולא נמצאו אצלה חבלות משמעותיות בעת בדיקתה הראשונית. שני צוותי כיבוי שהגיעו למקום מספר דקות לאחר מכן חילצו את האישה מתוך הרכב והעבירו אותה להמשך טיפול של מד"א.
מיקי כהן, מפקד תחנת כיבוי אש עמק יזרעאל, סיפר: "ברכב הייתה לכודה אישה. חיברנו את הרכב בחלקו העליון אל רכב הכיבוי על מנת שלא יסטה בזמן החילוץ ויסכן את הלכודה ואת הצוותים. שברנו את השמשה הקדמית של הרכב והוצאנו דרכה את האישה הלכודה".
מהמשטרה נמסר כי מדובר בנהגת שהתכוונה לשלב הילוך אחורי ובטעות שילבה להילוך קדמי, מה שגרם לרכבה להידרדר למטה. עוד נמסר מהמשטרה כי רכבה של האישה ניזוק והאירוע הועבר לבדיקת בוחני אגף התנועה.