נכנס לפיצוצייה וחילק פקודות כשהוא מנופף באקדח: שודד חמוש וחובש קסדה, שדד באיומי אקדח את פיצוציית 'קפה עטרת עפולה' ברחוב יהושע חנקין בעיר ביום רביעי בשבוע שעבר.
את הכסף הגדול הוא לא מצא שם, בשל נהלי אבטחה הדואגים לרוקן את קופת העסק, וכל שללו הסתכם ב- 700 שקלים בלבד. הנזק האמיתי מהאירוע הוא הטראומה לעובדת הצעירה. האירוע כולו נקלט במצלמות האבטחה, ובתיעוד ניתן אף לשמוע את איומיו של השודד.
'קפה עטרת עפולה' הוא שם דבר בעיר. מדובר במקום מפגש למיטב מהמרי הלוטו ושאר ההימורים של מפעל הפיס. מטבע הדברים, נראה שהדבר עורר את תשומת ליבם של עבריינים שחשבו שיוכלו לעשות "מכה" במקום. השוד התרחש ב- 14 באוקטובר, יום רביעי שעבר, סמוך לחצות. בפיצוציה היו באותה עת העובדת והחבר שלה. כפי שרואים היטב בסרט מצלמת האבטחה שהגיע לידי mynet, נראה השודד כשהוא נכנס במהירות, צועק את דרישותיו ויוצא מהעסק בשוד שנמשך חצי דקה בלבד.
השודד, שהבין שעליו להימצא כמה שפחות זמן במקום האירוע, התמקד בריקון הקופה בלי לפזול לצדדים. הוא הגיע חבוש בקסדה כדי להסוות את זהותו, לא רק מפני המוכרת, אלא גם ממצלמות האבטחה של העסק, עליהן הוא ככל הנראה ידע מראש.
מעדויות המוכרת והחבר שהיו באותה העת בחנות, עולה כי האקדח שהשודד החזיק בידו נראה אמיתי, וכנראה שלא מדובר באקדח צעצוע. החבר של המוכרת עוד ניסה לצאת אחרי השודד כדי לראות את הקטנוע איתו הוא בורח, אבל לטענת השניים כלל לא נשמע קול של קטנוע, ולהערכת המשטרה הוא נמלט רגלית או באמצעות רכב שהמתין לו מחוץ לפיצוציה. הקסדה שחבש השודד על ראשו נועדה לשם הסוואה בלבד.
למשטרה אין בשלב זה קצה חוט והחקירה פועלת בשלב הזה במישור המודיעיני בלבד. השוטרים מנסים לבדוק מי מהעבריינים המקומיים יודע לבצע עבודה כה נקייה, מקצועית, ומהירה, למרות שלא הניבה שלל גדול.