תלמידי מגמת משטרה בכפר הנוער הדתי 'הודיות' מצאו בשבוע שעבר אישה מטבריה שנעדרה במשך 27 שעות. האישה נמצאה מדממת ושרוטה. והיא הועברה לקבלת טיפול רפואי.
בשבוע שעבר התקבלה במשטרת טבריה הועדה על היעדרותה של אישה כבת 70, תושבת העיר, מביתה הלוקה, בין השאר, בזיכרונה. חניכי מגמת המשטרה, שמדי שבוע מתנדבים במסגרת המשטרה לסייע בפעילויותיה השונות, זכו בשבוע שעבר להשתתף בפעילות מבצעית: שוטר מהמשמר האזרחי הגיע עם ניידת לכפר וחמישה מתלמידי המגמה הצטרפו אליו לצוות הגדול של המחפשים אחר עקבותיה של הנעדרת.
בשלב מסוים של החיפושים גילו התלמידים מעיל. בירור ברשת הקשר המשטרתית העלה, כי מעיל זה שייך לנעדרת. בהמשך החיפוש נמצאו פריטים נוספים, אשר מציאתם הובילה את המחפשים לאיתורה של הנעדרת.
מפקד תחנת משטרת טבריה, סנ"צ אפי פרטוק: "העלינו מסוק לאוויר, צירפנו פרשים על סוסים ותגברנו את צוותי המחפשים. התלמידים מהודיות הצטרפו למחפשים בשעה 16:30, וכעבור שעה וחצי קיבלתי הודעה בקשר שבמרחק קילומטר בלבד מהחפ"ק (חוליית פיקוד קדמי), נמצאה האישה כשהיא מלאה בקוצים, שרוטה ומדממת. זימנו ניידת מד"א למקום והיא הועברה לטיפול".
סנ"צ פרטוק לא חסך בשבחים על תפקוד התלמידים. "כל הכבוד לחניכי המגמה. בזכותם ניצלו חיי האישה שנמצאה לאחר 27 שעות של חיפושים. הם ראויים לכל המחמאות", אמר.
מפקד מגמת המשטרה בהודיות, רפ"ק איציק אדרעי: "הם הרגישו שותפים למעשה חשוב. אני גאה מאוד בחניכיי".