האביב כבר כאן, השמש בשמים וכולנו מחפשים מקום בו נוכל ליהנות ממים כחולים ואווירה משחררת. אם עוד לא יצא לכם להגיע לחוף "בורה בורה" בכנרת, זה הזמן להעמיס את הילדים על האוטו ולצאת לחופשה טרופית במרחק של נסיעה.
בורה בורה. יח"צבורה בורה. יח"צ
בורה בורה. יח"צ
(בורה בורה. יח"צ)
חוף "בורה בורה" הממוקם ביציאה הצפונית מטבריה, על כביש 90, מציע לכם את כל מה שאתם יכולים לחלום עליו. החוף הפרטי, השוכן למרגלות הר "רקת" ומשקיף אל הרי הגולן, הוא אחת הפינות הקסומות והמיוחדות באזור. המקום, שהיה סגור עד לשנת 2009, הפך משמורת חוף לחוף רחצה מוכרז ופתחיו את שעריו לקהל. הבעלים של המקום, אשר התגורר בעצמו ב"בורה בורה" המקורית בטהיטי, שאב את ההשארה לחוויה הטרופית שמקדשת את הטבע, הנופים והחופש.
בורה בורה. יח"צבורה בורה. יח"צ
בורה בורה. יח"צ
(בורה בורה. יח"צ)
מי המעיין שפורצים מתוך האדמה ונשפכים אל הכנרת מספקים מחזה מרהיב. לצד אלו, חוף ים נקי, שמור ומאורגן המאובזר בכל מה שצריך בשביל בילוי מושלם בסופ"ש, חגים וחופשות וגם מדשאות רחבות עם פינות זולה שיאפשרו לכם להשקיף על כל הטוב הזה. במקום תוכלו למצוא מתקנים מתוחזקים בקפידה שיעניקו לכם את כל הנוחות הנדרשת, החל ממיטות שיזוף, ספות רטן, כיסאות נוח וגם מקלחות ומלתחות. חובבי האתגרים, מוזמנים ליהנות גם מפעילות ספורט ימי המתקיימת במקום. לחוף בורה בורה כל הרישיונות והביטוחים הנדרשים וקיימים בו כל שירותי החוף הדרושים – לרבות שירותי הצלה מקצועיים.
בורה בורה, חוויה טרופית בכנרת. יח"צבורה בורה, חוויה טרופית בכנרת. יח"צ
בורה בורה, חוויה טרופית בכנרת. יח"צ
(בורה בורה, חוויה טרופית בכנרת. יח"צ)
.
בורה בורה. יח"צבורה בורה. יח"צ
בורה בורה. יח"צ
(בורה בורה. יח"צ)
ב"בורה בורה" חשבו על כל הפרטים שהופכים את הבילוי למושלם, עם בר מעוצב ועשיר במשקאות וקוקטיילים, מסעדת חוף המגישה מגוון של מנות טעימות. בשעות הערב המאוחרות של סוף השבוע משנה את פניו בר-המסעדה והופך לנקודת בילוי חמה למסיבות עם מיטב ה d.j's.
אתם מוזמנים לתת קפיצה קצרה ל"בורה בורה" וליהנות מהאווירה הטרופית, ממש כאן, בכנרת. שעות פעילות החוף: ימים א' - ש' בין השעות 10:00 - 18:00