צוות מרכז בריאות האישה רקתי של כללית בטבריה מתחדש ולאחרונה הצטרפו שני מומחים מובילים, ד"ר סיון איסטון וד"ר גנדי גימבורג.
ד"ר סיון איסטון, בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב, ביצעה את הסטאז' שלה במרכז רפואי העמק מקבוצת כללית בעפולה, בהמשך התמחתה ביילוד וגניקולוגיה עם דגש על רפואת האם והעובר ומעקב הריון בסיכון.
"אני מודה על הזכות שיש לי להיות שותפה להבאת חיים חדשים לעולם תוך שמירה על בריאות האם והעובר" שיתפה ד"ר איסטון.
מומחה נוסף שהצטרף למרכז בריאות האישה הוא ד"ר גנדי גימבורג, שממשיך את המסורת המשפחתית, דור שלישי למשפחה של רופאים. "אמא שלי הייתה רופאת נשים נערצת עיר שלנו, וסבתא שלי הייתה בוגרת הקורס הראשון לרופאות ברוסיה" סיפר ד"ר גימבורג והוסיף "חמישה חודשים אחרי שסיימתי את לימודיי עליתי ארצה". את הסטאז' וההתמחות ביצע במרכז רפואי העמק בעפולה וכיום מתמחה בצוואר הרחם, הסטרוסקופיות ויילוד.
ד"ר איסטון, ד"ר אהל שני, ד"ר גימבורגד"ר איסטון, ד"ר אהל שני, ד"ר גימבורג
ד"ר איסטון, ד"ר אהל שני, ד"ר גימבורג
(ד"ר איסטון, ד"ר אהל שני, ד"ר גימבורג)
ד"ר איריס אוהל-שני, מנהלת המרכז לבריאות האישה ברקתי, מומחית ברפואת נשים ואולטרסאונד, מברכת על השינויים "מרכז בריאות האישה נמצא בתנופת פיתוח ואנו מרחיבים את השירותים הרפואיים לטובת ציבור המטופלות שלנו".
במרכז בריאות האישה ניתן לקבל שירות ממיטב מומחי רפואת נשים בתחומים הבאים: מעקבי שגרה גינקולוגיים, מעקב היריון, מרפאת היריון בסיכון גבוה, מרפאת פריון, מרפאת צוואר הרחם. כמו כן בדיקות אולטרסאונד ביחידת הדימות ברקתי כולל סקירת מערכות, שקיפות עורפית, אקו -לב עובר ובדיקות אולטרסאונד גינקולוגי.