במעמד מנהל כללית מחוז צפון ד"ר מרדכי דיין, ראש העיר עפולה אבי אלקבץ, ראשי המועצות של אזור עפולה והסביבה, יורם סגל סמנכ"ל וראש חטיבת הקהילה, צוות מנהלת העמקים וצוות המכון בניהולה של ד"ר נירית ברוש וראשי היחידות השונות, הושק המכון להתפתחות הילד עפולה במשכנו החדש, במתחם הרכבת.
1 צפייה בגלריה
המכון להתפתחות הילד החדש של כללית בעפולה
המכון להתפתחות הילד החדש של כללית בעפולה
המכון להתפתחות הילד החדש של כללית בעפולה
(צילום: סטאר 2000 צלמים)
על אף שנתיים מורכבות, הבנייה והשיפוץ המשיכו במרץ ויצרו את המכון המפואר, המושקע ורחב הידיים, בו הוקדשה מחשבה רבה על תכנון מדויק עבור ילדי ועובדי המכון.
"אני שמחה ומתרגשת לפתוח את ההשקה למכון החדיש והמושקע שאנו נמצאים בו היום. במשך עשור מעניק המכון שרות לכ- 14,000 מטופלים בשנה", אמרה ד"ר נירית ברוש מנהלת המכון בטקס ההשקה, "ההורים, המורות והגננות מודעים היום הרבה יותר למשמעויות של עיכוב התפתחותי ולהשלכותיו על הילדים, ומכאן נוצר גידול משמעותי בפניות למרכזי התפתחות הילד של כללית. אני גאה לעמוד בראשו של צוות מקצועי ואיכותי אשר נותן מענה מיטבי ומסור לילדים ולהוריהם ואנו שמחים מאוד במשכננו החדש".
קראו גם >>>
עוד מסרה ד"ר ברוש כי השילוב של צוות ותיק ומקצועי שעושה דרך ארוכה יחד, עם מבנה חדשני מרווח ויפיפה ומגוון רחב של תחומי שרות, יהווה מענה מותאם ואיכותי לילדי והורי עפולה והסביבה.
מנהל המחוז ד"ר מרדכי דיין מסר כי מבנה המכון החדש מצטרף למרכז לרפואה יועצת עפולה, המרכז לבריאות האישה ומכון הגסטרו שנמצאים גם הם במבנה זה וחוגגים בימים אלו שנתיים לפתיחתם.