יום הבחירות מתקרב לסיומו, עוד שעתיים נסגרות הקלפיות והלחץ בהתאם. מבחינת המועמדים כל קול עכשיו יכול להכריע את חמש השנים הבאות.
עפולה
במחנה ראש העירייה המכהן יצחק מירון קוראים לפעילים לדרבן את התומכים הנמצאים ברשימות לצאת ולהצביע. בסביבת מירון טוענים כי המצב מצוין וכי המספרים טובים.
אבי אלקבץ מבקר באחת הקלפיות (צילום: רוני שחר)אבי אלקבץ מבקר באחת הקלפיות (צילום: רוני שחר)
אבי אלקבץ מבקר באחת הקלפיות (צילום: רוני שחר)
(אבי אלקבץ מבקר באחת הקלפיות (צילום: רוני שחר))
במחנה אבי אלקבץ ישנה אווירה טובה ותחושה של מהפך. הפעילים משדרים כי גם אצלם התומכים שלהם הגיעו להצביע בהמוניהם. גם במטה אלקבץ מאיצים בתומכים הבטוחים להצביע.
יצחק מירון ותומכים (צילום: מטה תנופה לעפולה)יצחק מירון ותומכים (צילום: מטה תנופה לעפולה)
יצחק מירון ותומכים (צילום: מטה תנופה לעפולה)
(יצחק מירון ותומכים (צילום: מטה תנופה לעפולה))
במחנה אילן וקנין ישנה הרגשה מצוינת. וקנין הסתובב הערב בין הקלפיות וזכה לתמיכה ועידוד. "אין לי מושג מה יהיה. אנחנו שומרים על אופטימיות זהירה", אמר, "אני מקווה להפתיע. אני מקווה שהציבור בחר נכון. קיבלתי הרבה אהבה מהרחוב. אנשים שלחו לי הודעות שהצביעו לי".
בית שאן
במחנה ז'קי לוי משדרים תחושת ניצחון. הרחוב נשלט על ידי תומכי לוי שצועקים מדי פעם: 'מהפך'. אחוזי ההצבעה בבית שאן גבוהים ובמחנה לוי מקווים לניצחון מוחץ.
במחנה ראש העירייה רפי בן שטרית בטוחים שהתושבים יבחרו במועמד שלהם לקדנציה שניה. פעיליו בן שטרית הפיצו הודעה בה נכתב: "פעילי ותומכי רפי בן שטרית ממשיכים לעבוד בכל המרץ, חורשים את העיר, מוציאים אנשים להצביע וממשיכים את ההצלחה!!! והם מ פ ח ד י ם!!! והם מפיצים שמועות והם עושים רעש והם מוכנים לעשות הכל כדי להחזיר את החושך אבל אנחנו לא ניתן להם- בית שאן בוחרת באור- רפי בן שטרית- ממשיכים בהצלחה".
נצרת עילית
המתח בנצרת עילית הוא סביב דבר אחד - כמה מנדטים תקבל הרשימה של ראש העירייה רונן פלוט 'נצרת עילית החדשה'. מאחר ואין אף מתמודד מול פלוט, הלחץ הוא להשיג לפחות 12 מנדטים.
החמ"ל של רונן פלוט (צילום: ורד לוי)החמ"ל של רונן פלוט (צילום: ורד לוי)
החמ"ל של רונן פלוט (צילום: ורד לוי)
(החמ"ל של רונן פלוט (צילום: ורד לוי))
שעתיים לסגירת הקלפיות בחמ"ל של פלוט במלון פלאזה ממריצים את בעלי זכות הבחירה להגיע ולהצביע.
מגדל העמק
במחנה ראש העיר אלי ברדה בטוחים כי המועמד שלהם יזכה בקדנציה חמישית ברציפות. שעתיים לפני סגירת הקלפיות במטה ברדה מאיצים בתומכים בטוחים להגיע ולהצביע. ברדה רוצה לקבל תמיכה מובהקת מהציבור.
ראש עיריית מגדל העמק אלי ברדה עם ראש עיריית ירושלים היוצא ניר ברקת (צילום: אלבום פרטי)ראש עיריית מגדל העמק אלי ברדה עם ראש עיריית ירושלים היוצא ניר ברקת (צילום: אלבום פרטי)
ראש עיריית מגדל העמק אלי ברדה עם ראש עיריית ירושלים היוצא ניר ברקת (צילום: אלבום פרטי)
(ראש עיריית מגדל העמק אלי ברדה עם ראש עיריית ירושלים היוצא ניר ברקת (צילום: אלבום פרטי))
במחנה המועמד לראשות יקי בן חיים שומרים על אופטימיות ומשוכנעים כי בניגוד לכל התחזיות תושבי מגדל העמק יבחרו במהפך. במטה שלו עובדים במרץ להביא תומכים בטוחים להצביע.
מטה יקי בן חיים (צילום: ורד לוי)מטה יקי בן חיים (צילום: ורד לוי)
מטה יקי בן חיים (צילום: ורד לוי)
(מטה יקי בן חיים (צילום: ורד לוי))