התמיכה בראש העירייה יצחק מירון נמשכת: חבר מועצת העיר עפולה יהודה אלמקייס מסיעת 'למען עפולה' הודיע היום על תמיכתו ותמיכת סיעתו בראש העירייה מירון, בבחירות 2018.
"מאז היבחרו של מירון עפולה נמצאת בתנופת פיתוח חסרת תקדים. חשוב שאתן לראש העיר את הרוח הגבית כדי שעשייה זו תימשך", הסביר אלמקייס את החלטתו הפוליטית. בכך מצטרף אלמקייס לתמיכתם של סיעת גש"ר וסיעת "יחד" בראשות המשנה לראש העירייה, מיכאל ברקן. יצוין כי בין מירון לאלמקייס ישנה מערכת יחסים מצוינת ויציבה.
בקדנצייה שעומדת להסתיים הקפיד אלמקייס לטפל בנושאים חברתיים: רווחת התושבים בכלל ותושבי השכונות בפרט, שמירה על ערכי הדת בעיר, חינוך דתי ופיתוח השכונות. כמו כן, הפך אלמקייס לאוזן קשבת בקרב תושבים רבים להם הוא מספק פתרונות לבעיותיהם.
מירון ואלמקייס (צילום: מטה 'תנופה לעפולה')מירון ואלמקייס (צילום: מטה 'תנופה לעפולה')
מירון ואלמקייס (צילום: מטה 'תנופה לעפולה')
(מירון ואלמקייס (צילום: מטה 'תנופה לעפולה'))
במהלך השבוע האחרון נפגש מירון עם פעילים ב'למען עפולה' בראשות אלמקייס, כדי לדון בהמשך השותפות ביניהם. בסיום הפגישה הכריזו השניים על הידוק השותפות הפוליטית חברתית בקידום צרכי הציבור.
ראש העירייה מירון מסר בתגובה: "חשוב מאוד שמנהיג חברתי אותנטי כיהודה אלמקייס, אשר תרומתו ועזרתו האישית ארוכת השנים למען תושבים רבים בעיר, ואשר הדאגה לרווחת תושבי השכונות עומדת בראש מעייניו – ימשיך לשמש שותף מרכזי ומשמעותי בהנהגת העיר".
יהודה אלמקייס הוסיף: "אין ספק שמאז שאיציק מירון מוביל את העיר, עפולה נמצאת בתנופת פיתוח בכל התחומים. כמי שפועל למען התושבים, אעשה כל שביכולתי לסייע ולתת רוח גבית למירון כדי שעשייה זו תימשך גם בשנים הבאות".