צילום: מטה בחירות של ז'קי לויצילום: מטה בחירות של ז'קי לוי
צילום: מטה בחירות של ז'קי לוי
(צילום: מטה בחירות של ז'קי לוי)
סגן שר הבינוי והשיכון חבר הכנסת ז'קי לוי, הכריז על התמודדותו לתפקיד ראש עיריית בית שאן בכנס שנערך אתמול (חמישי) בסניף הליכוד בעיר וחשף את סיסמת הבחירות שלו: 'בית שאן לפני הכל'
בנוכחות כ-1,000 מתושבי בית שאן, חברי מועצת העיר, תומכים ופעילים, הכריז לוי כי ישוב להתמודד על תפקיד ראש העיר בבחירות שיתקיימו בעוד כארבעה חודשים.
לוי, בן 58, נשוי לציונה, אב לשבעה וסב ל 13 נכדים, כיהן בעבר במשך עשר שנים כראש עיריית בית שאן. מאז שנת 2015 הוא מכהן כחבר כנסת מטעם סיעת הליכוד וכסגן שר הבינוי והשיכון, במסגרת תפקידו מוביל לוי את פרויקט שיקום שכונות חוזר, אותו גם הגה.
צילום: מטה הבחירות של ז'קי לויצילום: מטה הבחירות של ז'קי לוי
צילום: מטה הבחירות של ז'קי לוי
(צילום: מטה הבחירות של ז'קי לוי)
לוי הודה היום בכנס לפעילים הרבים שבאו לסניף הליכוד ואמר: "בית שאן זה הבית שלי, זה הלב שלי, זה המקום בו גדלתי ובו גידלתי את ילדיי. אני אמנם בכנסת אבל הלב שלי תמיד היה ונשאר בבית שאן".
לוי עמל בחודשים האחרונים ביחד עם אנשי מקצוע מתחומים שונים על תכנית עבודה מפורטת שאת עיקריה פירט במהלך האירוע ובראשם שינוי דרמטי במצב החינוך, טיפול שורש בחזות העיר, נטישת הצעירים, סיוע לקהילה הוותיקה והצלת הספורט העירוני ובראשו מועדון הכדורגל הפועל בית שאן. לוי אמר באירוע ההכרזה: "נכון שיש לי תפקיד חשוב בממשלה ובכנסת אבל בית שאן חשובה לי יותר מהכל ומבחינתי היא לפני הכל".